Поліція Львівщини отримала 94 повідомлення про порушення під час виборів
Поліцейські перевіряють усі повідомлення про порушення під час виборів
- Львів
-
25 жовтня 2020 14:42

Сьогодні, 25 жовтня, станом на 13:00 до поліції Львівщини надійшло 94 повідомлення про порушення виборчого законодавства. За усіма повідомленнями проводяться перевірки. Про це Depo.Львів повідомили в ГУ НП у Львівській області.
За результатами перевірок вже складено 4 адміністративних протоколи у Сколівському, Дрогобицькому та Стрийському районах Львівщини, а також у Личаківському районі Львова.
Усі протокли - за ст.212-23 (Пошкодження, приховування, знищення свого виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі або винесення його за межі приміщення для голосування) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Складені матеріали про адміністративні правопорушення скеровані у суди для прийняття рішень.
Поліцейські закликають громадян дотримуватись публічного порядку та карантинних обмежень, не порушувати виборче законодавство. У випадку, якщо ви стали очевидцем скоєння правопорушення – звертайтесь до правоохоронців або повідомляйте про це на оперативну лінію 102.
Правоохоронці й надалі працюють у посиленому режимі - забезпечують охорону публічного порядку та дотримання законності, а також здійснюють цілодобову охорону виборчих комісій, аж до завершення підрахунку голосів, а також збереження та перевезення виборчих бюлетенів та протоколів.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:55"УЗ" запускає додатковий поїзд до Трускавця (ГРАФІК)
- 10:19У Львові затримали диверсантів з Києва, що планували теракт біля будівлі поліції
- 19:44На Львівщині три родини отруїлися чадним газом: Всі у лікарні
- 14:29На фронті загинув колишній воротар ФК "Львів"
- 09:01У Львові трамвай відтяв голову чоловіку, що ліг на рейки під час зупинки вагона
- 12:28На хабарях та вимаганні погорів посадовець Львівської митниці ФОТО
- 11:31Виробництво паперу і навіть пороху: На Львівщині фермер вирощує екзотичну культуру
- 13:30Як отримати статус УБД: Ключові зміни
- 20:31В Україні з'явиться перша церква, яку збудують за результатами архітектурного конкурсу ФОТО
- 18:45Керівництво військової частини у Львові за винагороду дозволяло солдатам працювати на приватних СТО замість служби ФОТО
- 17:40На Львівщині посадовці розікрали на реконструкції об’єктів військового містечка 55 млн грн ФОТО
- 21:21Відтепер ВПО, українцям за кордоном та на ТОТ легше буде отримати пенсію
- 23:35До Львова повернули викрадене росіянами крісло митрополита Шептицького
- 20:33 Попри зменшення кількості нових випадків захворювань на ГРВІ, грип та COVID-19, в 10 областях перевищений епідпоріг
- 20:20На Львівщині місцеві "ділки" завезли з-за кордону більше кілограма кокаїну, ще три було в планах (ВІДЕО) Відео
- 08:51Планували підірвати авто військового: У Львові затримали російських агентів з Закарпаття ФОТО
- 23:25Відновлення авіапольотів: Подробиці від компанії Wizz Air
- 16:05На Львівщині знайшли мертвою зниклу 16-річну одеситку
- 11:19В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у квітні