Писатимеш кров'ю: У школі на Львівщині вчителька примусила учня з'їсти паперовий літак і погрожувала ножем (ВІДЕО)
На Львівщині вчителька інформатики змусила школяра з’їсти паперовий літачок і погрожувала, що поріже його палець, аби він писав кров'ю
- Львів
-
18 травня 2021 12:58

Про це пише Depo.Львів з посиланням на ТСН.
Неприємний інцидент стався у селі Солонка, що біля Львова. Діти сміялися, але були й такі, що злякалися. Про те що сталося одна з учениць розповіла мамі. Жінка написала про скандал у шкільному чаті. Дирекція школи спершу не реагувала, але після втручання журналістів таки почали з'ясовувати обставини події.
"Кинули літачок, я підняв його і поклав на парту, вчителька подумала, що то я його кинув і заставила мене його з’їсти. Потім ще побачила, що в мене нема ручки, принесла ніж і сказала, що я кров’ю буду писати, пальця вріжу", — розповів постраждалий школяр Владислав Виборнов.
Його батьки вже написали заяву до поліції. За словами батьків Владислава, цей інцидент в школі намагалися приховати.
Директор Солонківської школи Володимир Кіт розповів, що вчителька інформатики – хороший педагог з сорокарічним стажем. Тут працює лише пів року, до того викладала у політехнічному коледжі.
Сама ж учителька інформатики Надія Богданівна сказала, що то був такий жарт. Перед батьками Владислава вибачилася і визнала, що вчинила неправильно, але і виправдовується, мовляв діти зараз некеровані.
Якщо вина вчительки буде доведена, її буде притягнуто до адміністративної відповідальності й оштрафовано – від 850 до 1700 гривень або громадські роботи.
"Знаю, що причетний школяр не є корінним мешканцем Солонки, сім’я переїхала сюди жити зі Львова. Вчителька інформатики теж приїжджа, вона вже написала заяву на звільнення. Разом із радою трудового колективу винесемо свій вердикт: або вчитель покине школу, або ми попросимо учня змінити навчальний заклад", – написав голова громади Богдан Дубневич.
Нагадаємо, директорка ліцею на Львівщині розкритикувала гардероб і целюліт старшокласниць (ВІДЕО).
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:16Росіяни атакували Львів більш як 15 дронами, є руйнування
- 20:55 Убивство Андрія Парубія: Дії підозрюваного перекваліфікували і передали справу СБУ
- 15:57Другу добу до собору Святого Юра у Львові – нескінченний потік людей, які прийшли попрощатися з Андрієм Парубієм
- 14:26 Суд обрав запобіжний захід підозрюваному в убивстві Парубія
- 09:01У Львові сотні людей прощалися з Андрієм Парубієм ФОТО
- 18:29Розпродаж українських футболістів від лідерів чемпіонату: Ванат у Іспанії, Судаков у Португалії +ВІДЕО ВСІХ ГОЛІВ ТУРУ УПЛ ФОТО Відео
- 12:16 Підозрюваному у вбивстві Андрія Парубія повідомлено про підозру
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 00:23На Хмельниччині затримали підозрюваного у вбивстві Андрія Парубія
- 21:23 У Львові сталася стрілянина: на місці поліція та "швидкі" Відео
- 14:27Адміністратори акаунту про Парубія звернулись до його вбивць
- 17:54Зеленський про вбивство Парубія: Злочин був ретельно підготовлений Відео
- 12:43 Вбивство Андрія Парубія у Львові: Що відомо ФОТО
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 21:38В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій
- 23:33 У Держстаті планують до кінця 2025 року "порахувати" всіх українців
- 21:18Зеленський назвав країни, з якими першими застосують норми про множинне громадянство
- 18:53В двох регіонах України повітряну тривогу оголошуватимуть по районах
- 12:55 Як протидіяти новому штаму коронавірусу: Українські вірусологи поділилися результатами досліджень Новини компаній