ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Перевізника позбавили права перевозити вантажі

Через порушення митних правил
Depo.
4 серпня 2015 13:13
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на ГУ ДФС у Львівській області, на підставі клопотання Львівської митниці одне з українських підприємств - перевізників позбавлено тимчасово, строком на 2 роки, права на перевезення товарів на умовах Конвенції МДП 1975 року. Мова йде про Митну конвенцію про міжнародне перевезення вантажів.

Митники встановили, підприємство переміщувало товари на територію Молдови транзитом через митну територію України з порушенням встановлених законодавством вимог. Зокрема зафіксовано випадки вивантаження товарів без дозволу митного органу та залишення на митній території України без сплати до Держбюджету передбачених законодавством податків та зборів.

За фактами порушення процедури МДП Львівська митниця надіслала цьому підприємству фінансову претензію на суму понад 500 тис. гривень. Львівський апеляційний адміністративний суд прийняв постанову про задоволення апеляційної скарги Львівської митниці та відмову у задоволенні позовних вимог підприємства до Львівської митниці про визнання протиправними її дій.

Підприємства, що здійснюють перевезення вантажів з дотриманням процедури МДП, мають низку переваг. Зокрема вони звільняються від сплати або депозиту ввізних чи вивізних мит та зборів у проміжних митницях. Також вантажі, перевезені на умовах Конвенції МДП у запломбованих дорожніх транспортних засобах, як правило, звільняються від митного огляду в проміжних митницях.

Більше новин про Львів та область читайте на Depo.Львів.