Оподаткування жебраків і поліграф для депутатів: ТОП-5 петицій Львова

Із впровадженням сервісу електронних петицій, львівські активісти не стримувалися у фантазіях зробити місто кращим

Журналіст регіональної редакції Depo.Львів
Оподаткування жебраків і поліграф для де…

Сервіс електронних петицій доступний для львів'ян більше року. З його допомогою кожен небайдужий може звернутися до міськради зі своїм болем чи проханням щодо життя, розвитку й інфраструктури міста, не виходячи з дому. Можливість реєструвати електронні скарги, пропозиції і зауваження, які у разі набрання 500 голосів потрапляють на розгляд виконавчих органів міської влади, львівські активісти зустріли з радістю. У своїх бажаннях не стримувалися.

Depo.Львів зібрав найнесподіваніші електронні петиції, запропоновані жителями Львова на розгляд міській владі.

Повітряне метро

Вже за кілька діб після нової можливості бути почутими, а точніше – "прочитаними", львів'янин Антон Петрусевич звернувся до міської влади Львова зі сміливою петицією - побудувати у місті повітряне метро.

"Це буде і реальніше, ніж підземка, і в багато разів дешевше. Плюс до всього така сучасна нестандартна ідея вирішить транспортну проблему міста", - написав у поясненні до своєї електронної петиції Петрусевич.

Петицію підписали 153 особи з 500 необхідних.

Екзамен для Садового

Львів'янин Олег Попик, обурений невиконанням обіцянок міського голови Львова Андрія Садового, залишив на сайті міськради петицію з проханням оприлюднити обіцянки, які мер так і не виконав. "Про виконання передвиборчих обіцянок" - так назвав активіст свою петицію.

"Прошу міського голову оприлюднити на сайті міської ради графік виконання даних ним у 2015 році передвиборчих обіцянок. Дякую", - написав Попик у тексті петиції.

Проте, навіть не зважаючи на висловлену наперед подяку, його прохання задоволеним не було. Все, як кажуть, "у рамках закону", адже петиція так і не набрала необхідно кількості голосів.

Петицію підписали 63 особи з 500 необхідних.

Податки для жебраків

Львів'янин Володимир Рихва, обурений кількістю жебраків в історичній частині Львова, запропонував Садовому примусити їх "ділитися" милостинею з міською владою.

"З настанням тепла в центрі міста значно (просто неймовірно сильно) виросла кількість попрошайок із малими дітьми, наколеними собаками, просто хворих чи навіть здорових, що вдають із себе хворих. Якщо пройтися від пам'ятника Міцкевича до Оперного театру - можна нарахувати навіть до 15 людей на одній вулиці", - обурився він на сайті Львівської міськради.

На думку Рихви, це ненормальне явище для культурної столиці України. "Дав одному, другому, але це не змінює загальну куртину - їм не стало від цього краще чи легше. З дня в день одні і ті ж люди і на тих же місцях - посеред тротуару, прямо на пішохідному переході біля Оперного чи на будь-якому виступі будинку. Одним словом - на так званих місцях заробітку", - зазначив він у тексті петиції.

Автор петиції пропонує вирішити проблему жебрацтва у Львові на прикладі Польщі. "Мені подобається приклад міста Кракова, де встановили погодинний податок (і то не малий) із такого виду заробітку. Видається спеціальний дозвіл на це, а хто немає дозволу – "страж мєйска" одразу накладе штраф, а то і взагалі у відділок заберуть для з'ясування причин. Там у центрі лише професійні музиканти, яких приємно слухати. Це створює хорошу атмосферу у центрі і залишає приємні враження на душі", - додав Рихва.

Петицію підписали 3 особи з 500 необхідних.

Детектор брехні для депутатів

Активіст Олег Ясінський пропонує львів'янам пітримати його пропозицію і перевірити всіх львівських чиновників на поліграфі. Більше того, він хоче зробити цю процедуру обов'язковою перед призначенням на будь-яку посаду у Львівській міськраді.

"У разі призначення на керівну посаду у Львівській міській раді, кандидат проходить психофізіологічне дослідження із використанням поліграфу на предмет: корупційної складової у минулому; лобіювання власних або інтересів інших осіб при призначенні на посаду; мети призначення на посаду; "кримінального минулого", - пояснив ідею Ясінський.

Аби уникнути "зради" в майбутньому активіст також запропонував влаштовувати чиновникам Садового таку перевірку щорічно.

Петицію підтримали 356 осіб із 500 необхідних.

Перед сесією - молитва

Засідання депутатів міськради починати з молитви запропонував львівський активіст Юрій Рудий. На його думку, усі проблеми в місті через те, що депутати забули про Бога.

"Без Бога ні до порога. Необхідно депутатам Львівської міської ради починати засідання з молитви, це стримуватиме їх від шкідливих дій та думок включно з головою міста", - зазначив активіст, переконаний, що чиновники Садового можуть працювати краще.

Петицію підтримали 29 осіб із 500 необхідних.




Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme