ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Обласна гра "Легенда УПА" відбудеться у Львові

Старшокласники усієї області змагатимуться на катамаранах
Depo.
8 жовтня 2015 09:43
ФОТО: depo.ua

Цьогорічна обласна теренова гра "Легенда УПА" відбуватиметься 9-11 жовтня на території парку "Погулянка" у Львові. Обласний молодіжний захід приурочено до Свята Покрови та Дня захисника України. Про це Depo.Львів повідомила заступник начальника управління молоді і спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

Цей військово-патріотичний захід ставить за мету моральну, фізичну та розумову підготовку молоді.

Організатори прагнуть показати, що таке патріотичний дух, продемонструвати ази військової справи, познайомити між собою однодумців, які прагнуть працювати в громадському молодіжному середовищі.

У грі візьмуть участь понад 200 старшокласників зі всієї Львівської області. Кожен район представлятиме команда-рій з 10-12осіб. Кожен рій отримає назву на честь визначних діячів та представників ОУН та УПА.

Команди змагатимуться в тур-змазі, на вело- та альп-етапах, на катамаранах, а також у брейн-ринзі з історії України, творчих випробуваннях. Гра надасть можливість здобути знання з орієнтування на місцевості, веденні тактичних дій, покращить знання з історії України, проявити креативність та акторські здібності.

Найцікавішою ж повинна стати сама теренова гра з елементами квесту, приурочена, звісно ж, таємничій легенді.

Більше новин про тренову гру читайте на Depo.Львів.