Нова ціна Нафтусі шокувала туристів (ФОТО, ВІДЕО)
Мінеральна вода на популярному львівському бальнеологічному курорті Трускавець подорожчала втричі
- Львів
-
1 серпня 2020 15:00

Про це пише Depo.Львів.
Відсьогодні, 1 серпня, ціни на мінеральні води на курорті Трускавець зросли втричі. За літр "Нафтусі", "Софії", "Марії" або "Броніслави" хворим тепер доводиться платити не з 8 грн 80 коп., а 24 грн.
"Ми не маємо права і не хочемо втручатися в роботу приватного підприємства, особливо в питанні ціноутворення. Але беручи до уваги важливість "Нафтусі" для курорту, ми не можемо стояти осторонь. Трускавець – це в першу чергу бальнеологічний курорт, місто здоров`я, місто цілющої "Нафтусі", і ми не можемо дозволити експериментів над санаторіями та відпочивальниками. Бачимо, що пандемія нашкодила курортам, нашкодила туристичній сфері. Відпочивальники не готові витрачати стільки коштів на лікування, як це було до того, а додаткове підняття ціни на мінводи може привести до повного провалу цього сезону. Я прикладу максимум зусиль, аби цього не допустити. Мною підготовлене звернення до Антимонопольного комітету України, яке я прошу депутатів підтримати на завтрашній сесії", – прокоментував ситуацію з різким подорожчанням мінеральної води у Трускавці міський голова Андрій Кульчинський.
За літо 2020 року мінеральні води у Трускавці дорожчають вже вдруге. Точніше, до 8 червня вода для відпочивальників і містян у бюветі взагалі була безкоштовною. Але на Трійцю всі отримали "подарунок".
Натомість власники бювету замостили нову плитку на площі перед входом і висадили сім саджанців (замість восьми зрізаних дерев).
А раніше біля бювету було дуже весело.
Нагадаємо, власники бювету у Трускавці порушили обіцянки (ФОТО, ВІДЕО).
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 21:21СБУ відкрила справу через прослуховування в кабінеті мера Львова
- 17:35Портативна подушка: мастхев для мандрівників Актуально
- 19:40Adastra Cinema офіційно представляє перший трейлер екранізації світового бестселера Фріди Мак-Фадден "Служниця" ФОТО Відео
- 14:32Несподіване двовладдя у чемпіонаті з футболу: Ковалівка випередила "Шахтар" і наздогнала "Динамо" ВІДЕО КЛЮЧОВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ Відео
- 11:02Керівник ТЦК на Львівщині не задекларував будинок і ділянку на 6 млн грн, — ДБР
- 10:10Рух вулицями обмежать, а у людей перевірятимуть документи: СБУ проводитиме масштабні безпекові заходи у Львові 16-18 вересня
- 17:33На війні віддав життя за Україну артист балету Львівської нацопери Дмитро Пасічник ФОТО
- 13:33Львівʼянин прикинувся громадянином Саудівської Аравії, щоб перетнути кордон ФОТО
- 09:02"УЗ" запускає додаткові поїзди зі Львова до Одеси та Києва (ГРАФІК)
- 20:43Два депутати міськрад Львівщини заробили на "відкатах" майже мільйон
- 12:56Петиція про надання Андрію Парубію звання Герой України набрала необхідну кількість підписів
- 12:10На Львівщині виявили уламки крилатої ракети
- 11:33У Львові неповнолітні намагалися підірвати будинок, де проживає військовий
- 10:02Близько 60 БпЛА та ракет летіли на Львів цієї ночі, - Садовий
- 23:28В Україні сіють озимину
- 22:44Прикордонники на Львівщині зупинили контрабанду електроніки на кілька мільйонів гривень Відео
- 10:49Скелет рептилії віком 200 млн років виявили прикордонники на Львівщині ФОТО
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 18:51У Львові чоловік забув немовля на даху автівки: дитина при падінні отримала травми