ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Найпатріотичніші села Львівщини отримають вуличне освітлення та вікна у школах

Вісім громад отримали фінансову підтримку з обласного бюджету в розмірі 2,5 мільйони гривень
Depo.
24 жовтня 2015 11:05
ФОТО: depo.ua
Найпатріотичніші села Львівщини отримають вуличне освітлення та вікна у школах
Найпатріотичніші села Львівщини отримають вуличне освітлення та вікна у школах

Про це повідомила заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак, передає Depo.Львів.

У населених пунктах Львівської області, котрі цьогоріч упродовж шести хвиль мобілізації демонстрували найвищі показники, розпочали реалізовувати найактуальніші соціальні та інфраструктурні проекти. Зокрема, йдеться про вісім найпатріотичніших громад, які отрималифінансову підтримку з обласного бюджету в розмірі 2,5 мільйони гривень.

Завдяки цим коштам, у селах встановлюють вуличне освітлення, замінюють вікна та ремонтують дах у закладах соціальної сфери. Зокрема, у населених пунктах Станіславчицької сільської ради (Бродівський район), с. Тучапи (Городоцький район), с. Убинь (Камянка-Бузький район), с. Синьків (Радехівський район) та с. Сянки (Турківський район) починають влаштовувати зовнішнє освітлення. Усі роботи планують завершити до 15 листопада.

Також за кошти обласного бюджету у с. Станіславчик, с. Синьків, с. Тетевчиці (Радехівський район) та с. Сянки до 15 листопада замінять вікна у місцевих школах, а у с. Купичволя (Жовківський район) відремонтують дах та фасад народного дому. Окрім цього, у селі Зубів Міст (Камянка-Бузький район) також завершують виготовлення документів на капітальний ремонт дороги Кам’янка-Бузька-Рожанка.

"Ми запропонували цим громадам визначитись із нагальними потребами, адже одним потрібні вікна у школі замінити, а іншим дорогу відремонтувати чи освітлення зробити. Відтак кожне із сіл отримало фінансову допомогу на вирішення їх конкретних проблем", - зазначила Ірина Гримак.Більше новин про патріотів на Львівщині читайте на Depo.Львів.