ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Яворівському полігоні стартує проект з безпеки журналістів у зонах конфлікту

Викладатимуть курс міжнародні тренери із багаторічним досвідом розробки та проведення відповідних навчальних програм для працівників індустрії мас-медіа та кіно
Depo.
11 листопада 2015 08:01
ФОТО: depo.ua

У середу, 11 листопада, на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (с. Старичі, Яворівський район, Львівська область) відбудеться церемонія відкриття спільного проекту "Розвиток в Україні журналістики з відповідальним підходом до висвітлення конфліктів". Про це пише Depo.Львів із посиланням на Львівську ОДА.

Цей проект передбачає проведення серії тренінгів з безпеки для українських журналістів під час роботи у зонах конфлікту.

Викладатимуть курс міжнародні тренери із багаторічним досвідом розробки та проведення відповідних навчальних програм для працівників індустрії мас-медіа та кіно.

Зазначимо, що проект "Розвиток в Україні журналістики з відповідальним підходом до висвітлення конфліктів / Supporting Conflict-Sensitive Journalism in Ukraine" реалізовується Координатором проектів ОБСЄ в Україні спільно із Міністерством оборони України, ГО "Телекритика", НУО Інститут масової інформації та Комісією з журналістської етики.

Він має на меті зміцнити та покращити навички журналістів, працівників засобів масової інформації щодо висвітлення конфліктів з урахуванням кращих світових практик дотримання професійних стандартів, забезпечуючи в той же час фізичну безпеку журналістів, які працюють у зоні бойових дій.

Окремий компонент проекту сприятиме налагодженню діалогу між співробітниками ЗМІ та військовослужбовцями.

Більше новин про події на Яворівському полігоні читайте на Depo.Львів.