На вихідні на Рівненщині запровадили особливий режим пересування
Комісія рекомендує органам місцевого самоврядування запровадити відповідно до законодавства додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період з 13:00 18 квітня до 6:00 21 квітня
- Львів
-
18 квітня 2020 10:43

Починаючи з 18 квітня в області вводиться режим максимального обмеження пересування на вулиці. Так, з 13:00 суботи до 6:00 вівторка, 21 квітня, жителів Рівненщини просять не виходити з дому та придбати необхідні продукти та ліки заздалегідь. Про це пише Depo.Рівне з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.
Додаткові обмежувальні заходи прийняли, враховуючи епідемічну ситуацію, яка складається в регіоні, на засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС, що відбулась під керівництвом голови облдержадміністрації Віталія Коваля.
Комісія рекомендує органам місцевого самоврядування запровадити відповідно до законодавства додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період з 13:00 18 квітня до 6:00 21 квітня 2020 року.
"Ми посилюємо заходи безпеки для збереження нашого з вами життя та стримування поширення коронавірусної інфекції. Закликаю вас не виходити з дому, а ліки та продукти закупити заздалегідь. Прошу усіх з розумінням поставитися до карантинних заходів", - наголосив Віталій Коваль.
Рішення обласної комісії з питань ТЕБ та НС прийняте на виконання доручення Прем’єр-міністра України за результатами наради членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15 квітня 2020 року.
У ці дні працівники Нацгвардії та поліції будуть нести службу в посиленому режимі.
Нагадаємо, в державі вже діє карантин та надзвичайна ситуація, якими введені певні обмежувальні заходи задля безпеки та захисту громадян.
Режими запроваджені відповідно до законів України "Про захист населення від інфекційних хвороб", "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" та Кодексу цивільного захисту України, що дають можливість місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування впроваджувати обмеженн
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 16:48Перше місто в Україні інтегрувало штрафи за паркування у "Дію"
- 23:35У Державній службі зайнятості розповіли, які спеціальності зараз найбільше затребувані
- 14:43Поліція Львівщини розшукує 13-річного хлопця з Самбірського району, який пішов до школи й зник
- 21:25 Міненерго фактично у всіх областях вводить відключення світла
- 17:37Після перевірки мобілізованого сина, який є єдиним доглядальником тяжкохворого чоловіка, звільнили зі служби: очільника ТЦК на Львівщині судитимуть
- 09:36Львів готується до можливих блекаутів: Упродовж доби тестували роботу світлофорів на автономному живленні
- 22:36У Львові правоохоронці вилучили виснажених котів у агресивної жінки, яка говорила про їх жертвоприношення Відео
- 20:33У Львові військового заочно засудили до довічного ув’язнення за державну зраду та втечу до росії
- 20:44 В Україні стартував новий епідемічний сезон захворюваності на грип, COVID-19 та інші ГРВІ
- 11:40"УЗ" запускає нові поїзди до Ворохти (ГРАФІК)
- 18:30У Львові на місці вбивства Парубія відкрили меморіальну дошку Відео
- 10:51СБУ затримала рашиста, який коригував удари по Льову, вступивши добровольцем до Сил оборони ФОТО
- 20:34Перша поразка "Шахтаря" і чергова втрата очок "Динамо": середняки підтягнулися до лідерів чемпіонату України з футболу Відео
- 16:44Нічна атака на Львівщину була наймасштабнішою за час великої війни
- 15:09Львів та область атакували 78 дронів та 12 ракет рф, - ОВА
- 10:59 Пʼятигодинний терор: На Львівщині четверо загиблих та 6 постраждалих
- 09:05Атака на Львів: горить індустріальний парк Sparrow
- 08:18Тривога у Львові: Ворог нещадно лупить дронами та ракетами
- 15:28Українцям треба перереєструвати права власності на нерухомість