На Весняному діловому форумі планують переманити інвесторів з Польщі

Польща не боїться інвестувати в Україну

Під час роботи Весняного ділового форуму у Львові, який відбудеться 15 квітня, дуже широко буде представлено польську панель. Про це під час прес-конференції на тему: "Весняний діловий форум – зміна траєкторії розвитку. Нові стратегії, інструменти і ринки" повідомив консул Генерального консульства Республіки Польща у м. Львові Влодзімєж Сульгостовскі, пише Depo.Львів.

Зокрема, до участі у форумі вже зголосилися президент Польсько-української господарчої палати, колишній міністр економіки Польщі Яцек П’єхота та віце-президент Польсько-української господарчої палати, голова ради Асоціації українського бізнесу у Польщі Олег Дубіш.

"До участі у цьому форумі ми запросили осіб, які мають найбільший досвід у співпраці з сусідніми країнами. Ми сконтактували з паном Яцеком П’єхотою, президентом Польсько-української господарчої палати, колишнім міністром економіки Польщі. Він, разом з модератором цієї панелі, віце-президентом Польсько-української господарчої палати, головою ради асоціації українського бізнесу у Польщі Олегом Дубішем, запропонували програму і тему форуму "Польща: досвід реформ і можливості для України", - повідомив консул.

Також учасниками цієї панелі будуть пан Бартош Мусялович, керівник відділу сприяння інвестиціям Посольства Республіки Польща.

"Крім теоретиків бізнесу, про яких уже згадано, запрошено осіб, які реально займаються бізнесом в Україні і які можуть поділитися своєю практикою і досвідом. Це – Сергій Шейка, директор з розвитку польсько-українського бізнесу ПАТ "Кредобанк" та Марек Павлусь, генеральний директор підприємства "Снєжка-Україна", - каже консул Генерального консульства Республіки Польща у м.Львові.

За словами начальника управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації Романа Матиса, якщо оцінювати інвестиційний потенціал різних країн, які інвестували в економіку Львівщини, то Польща є беззаперечним лідером, з відривом у два рази.

"Польща не боїться інвестувати в Україну, тому що вони набагато більше знають про Україну, та, зокрема про Львівщину. Немає, як мінімум, занепокоєння перед ситуацією в Україні. Тому що пояснити, наприклад, інвестору з Данії чи Бельгії, що між Львівщиною і зоною АТО – півтори тисячі кілометрів трошки складно", - каже він.

За словами Романа Матиса, львівські чиновники планують звернутися з пропозиціями до тих компаній та бізнесу, які 15-20 років тому зайшли на європейські ринки за доступними ресурсами, сировиною та робочою силою.

"Однією з таких країн була і Польща. І спілкуючись з інвесторами, я знаю, що в Познані рівень безробіття – два відсотки, але, за суттю, це – не безробіття, а люди, які в житті ніколи не будуть працювати", - каже він.

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme