ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На одній з львівських дільниць зафіксовано необліковані бюлетені

Голосування на дільниці розпочалось із півгодинним запізненням
Depo.
25 жовтня 2015 10:53
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 25 жовтня, на дільниці № 462062, що на вул. Володимира Великого, 12 членами комісії зафіксовано необліковані бюлетені. Їх виявили після повторного перерахунку виборчих бланків, на якому наполягали спостерігачі дільниці після того як побачили надірваний пакет. Про це пише Depo.Львів із посиланням на прес-службу "Громадського руху "Народний контроль".

"У нас сьогодні зранку спостерігачі наполягли на перерахунку голосів. Бо було пошкоджено пакет у якому знаходяться бюлетені. Ми запаковували бюлетені у грошовий сейф, котрий дуже маленький. Він не пристосований під їх зберігання тому, коли витягували, то пошкоджувалося упакування", – каже голова ДВК Ольга Чуба.

Спочатку членами ДВК було зафіксовано нестачу у 150 бюлетенів. Втім, після повторного перерахунку стало зрозуміло, що виборчих бланків є на декілька сотень більше аніж зафіксовано у акті розбіжностей, складеному виборчою комісією у п’ятницю, 23 жовтня. У зв’язку з цим голосування на даній виборчій дільниці відкрилося із запізненням у 30 хв.

Офіційні спостерігачі від партії "Громадський рух "Народний контроль" уже оформляють акти про порушення.

Додамо, майже усі виборчі дільниці у місті Львові відкрились вчасно і працюють. Однак, зафіксовано поодинокі випадки коли виборчі дільниці відкрилися із запізненням.

Більше новин про вибори у Львові читайте на Depo.Львів.