На Львівщині знайшли бочки з зерном голодомору 1947 року
Зараз його пропонують висіяти, проте є сумніви, що проросте таке історичне зерно
- Львів
-
9 листопада 2021 19:11

На несподівану знахідку натрапили кілька днів тому "чорні копачі" під Перемишлянами на Львівщині. Про це повідомив голова археологічної комісії у Науковому товаристві імені Шевченка в Європі, завідувач відділу Інституту релігієзнавства у Львівському музеї історії релігії Микола Бандрівський. За його словами, на світлині – дві металеві бочки, які по вінця засипані зерном, повідомляє Depo.Львів із посиланням на Аgrotrend.
"Це чергова і доволі несподівана знахідка "чорних копачів" у лісах під Перемишлянами на Львівщині кілька днів тому. Скоріш за все, ці дві бочки – німі свідки страшного голоду, який спіткав Галичину у 1947 році (мені мама і бабця розповідали). Чому це зерно залишилося невикористаним тією особою (чи, особами), які його закопували, сьогодні навряд чи вдасться встановити. Але отакі пам’ятки своєю несподіваною появою у нашому сьогоденні, ніби стукають у серце кожного з нас, щоб ми не забували ті лиховісні перші повоєнні роки під червоними звіздами", – написав Микола Бандрівський.
У коментарях під постом Миколи Бандрівського читачі пропонують висіяти це історичне зерно. Інші висловлюють сумніви, що здорове, на вигляд, збіжжя проросте.
Нагадаємо, у суботу на площі Ринок відбудеться останній Фермерський ярмарок. Цього року через зростання захворюваності на коронавірус сезон торгівлі доводиться закрити швидше.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:03На Львівщині внаслідок нічної повітряної атаки пошкоджено промисловий об'єкт
- 06:40Деякі потяги змінили маршрути через російську повітряну атаку (СПИСОК)
- 20:41Високий попит: УЗ призначила додатковий поїзд до Карпат
- 23:25Літній сезон: Медики назвали українські пляжі на яких не можна купатися
- 11:40"УЗ" запускає додатковий поїзд між Києвом і Трускавцем (ГРАФІК)
- 15:33Ліки на мільйон: Львівʼянка намагалася контрабандою ввезти медпрепарати в Україну
- 15:33На Львівщині прикордонники виявили жителя Хмельниччини, який перебував у розшуку
- 12:22У Львові змінюється вартість проїзду у громадському транспорті
- 20:33У Львові показали, яким буде Меморіал Героїв України зі стелою з фігурою янгола ФОТО
- 18:29У Львові затримали 21-річну дівчину, яка намагалася завербувати трьох харків’янок для секс-експлуатації за кордоном
- 12:01Жирна шкіра голови: ефективні рішення Актуально
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 23:29У цьогорічний епідсезон в Україні перехворіло понад 4,5 мільйона людей, майже 200 померли
- 14:45"Можливість уникнути покарання і відповідальності": Після смерті 5-річного хлопчика у львівській стоматології підозрювана лікарка мобілізувалася до ЗСУ
- 11:45"УЗ" продовжила курсування потяга між Чернівцями та Львовом
- 15:24На Львівщині підлітки змусили позувати на камеру оголеним хлопця з аутизмом: поліціянти склали адмінпротоколи
- 11:41Львівʼянка заблукала у засніжених Карпатах ФОТО
- 16:45До Львова приїхали американські лікарі, щоб навчати військових хірургів
- 13:35Юнакам приготуватися: МОН змінило правила вступу у виші