ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині здійснили сходження на гору Маківку

Наймолодшому учаснику - три роки
Depo.
17 серпня 2015 15:20
ФОТО: depo.ua

На Львівщині з нагоди відзначення Дня Незалежності України та Дня державного Прапора України відбулося сходження на гору Маківка за участю збірних команд міст та районів області. Про це Depo.Львів повідомила заступник начальника управління молоді і спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

Сходження проведено в рамках обласних комплексних змагань, присвячених Року Андрея та Климентія Шептицьких: ХХІV спортивних ігор Львівщини, VІІІ обласних ігор ветеранів спорту та змагань серед людей з інвалідністю й було присвячене 100-річчю вшанування пам'яті загиблих Січових стрільців у Першій світовій війні 1914-1918 років.

На Львівщині здійснили сходження на гору Маківку - фото 1

У сходженні та змаганнях зі спортивного туризму, що розпочалися між селами Тухля та Головецько Сколівського району, взяли участь збірні команди 12 районів області та вісім збірних команд міст обласного значення (окрім м. Борислава).

На Львівщині здійснили сходження на гору Маківку - фото 2

Загалом на Маківку піднялися 311 учасників сходження, серед яких 18 осіб з інвалідністю, які представляли команди Львова, Червонограда, Нового Роздолу, Дрогобицького, Радехівського, Жидачівського районів.

На Львівщині здійснили сходження на гору Маківку - фото 3

Наймолодшим учасником виявився трирічний Маркіян Копиляк з м. Самбора. При цьому усі учасники отримали спеціально виготовлені значки та дрібну атрибутику від обласного центру "Спорт для всіх".

На Львівщині здійснили сходження на гору Маківку - фото 4

Більше новин про відзначення Дня Незалежності на Львівщині читайте на Depo.Львів