На Львівщині затримали "нафарширований" цигарками елітний автомобіль

У легковому автомобілі Mersedes-Benz R 320 CDI L 2009 року випуску працівники митниці знайшли понад 1800 пачок цигарок
Depo.
6 березня 2016 11:57
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, у неділю 6 березня, у пункті пропуску "Угринів" (Львівська обл.), у легковому автомобілі Mersedes-Benz R 320 CDI L 2009 року випуску працівники митниці знайшли понад 1800 пачок цигарок. Їх намагався вивезти до Республіки Польщі громадянин Чехії смугою спрощеного митного контролю "зелений коридор".

На Львівщині затриммали елітний автомобіль "нафарширований" сигаретами - фото 1

Однак під час митного контролю цього транспортного засобу, у митників виникла підозра щодо наявності у вказаному автомобілі товарів, які приховують від митного контролю.

На Львівщині затриммали елітний автомобіль "нафарширований" сигаретами - фото 2

Автомобіль було скеровано у бокс поглибленого огляду транспортних засобів, де спільна оглядова група митників і прикордонників виявила приховані сигарети з фільтром, з акцизними марками України, які були під обшивкою сидінь, багажного відділення та в конструктивних порожнинах автомобіля.

На Львівщині затриммали елітний автомобіль "нафарширований" сигаретами - фото 3

Отже, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, а саме засобами та способами, що утруднюють виявлення таких товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил . Товар та автомобіль вилучено, справу скеровано до суду, який і визначить покарання.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів