На Львівщині за добу зафіксували 794 нових випадків COVID-19
Госпіталізували 166 осіб, скерували на самоізоляцію майже дві тисячі
- Львів
-
1 жовтня 2021 09:54

За попередню добу, 30 вересня, в області провели 2583 досліджень на коронавірус, з них виявилися позитивними. Про це Depo.Львів повідомили у пресслужбі Львівської обладміністрації.
Лідером щодо добового приросту захворюваності на коронавірус є Львівський район. Тут виявили 473 нових пипадки, з них 288 – в обласному центрі. У Стрийському районі ковід діагностували у 73 людей. Також найбільше нових хворих у Дрогобицькому, Червоноградському та Самбірському районах – по 53 особи, у Яворівському районі – 50 та 39 – у Золочівському.
За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 166 осіб. Скерували на самоізоляцію – 1980 осіб. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 2146 осіб. Летальних випадків – п’ять. В реанімації перебуває 114 людей, з них на апаратах ШВЛ – 36.
У стаціонарах Львівщини ліжка "ковідними" хворими заповнені на 44,4%.
За увесь час у Львівській області COVID-19 підтвердили у 150 908 осіб. Померлих – 3 901 людей. Одужали від коронавірусної інфекції – 136 834 особи.
Нагадаємо, до переліку "ковідних" додатково внесли два медзаклади – Львівський обласний перинатальний центр та 8-му міську клінічну лікарню Львова.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:03На Львівщині внаслідок нічної повітряної атаки пошкоджено промисловий об'єкт
- 06:40Деякі потяги змінили маршрути через російську повітряну атаку (СПИСОК)
- 20:41Високий попит: УЗ призначила додатковий поїзд до Карпат
- 23:25Літній сезон: Медики назвали українські пляжі на яких не можна купатися
- 11:40"УЗ" запускає додатковий поїзд між Києвом і Трускавцем (ГРАФІК)
- 15:33Ліки на мільйон: Львівʼянка намагалася контрабандою ввезти медпрепарати в Україну
- 15:33На Львівщині прикордонники виявили жителя Хмельниччини, який перебував у розшуку
- 12:22У Львові змінюється вартість проїзду у громадському транспорті
- 20:33У Львові показали, яким буде Меморіал Героїв України зі стелою з фігурою янгола ФОТО
- 18:29У Львові затримали 21-річну дівчину, яка намагалася завербувати трьох харків’янок для секс-експлуатації за кордоном
- 12:01Жирна шкіра голови: ефективні рішення Актуально
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 23:29У цьогорічний епідсезон в Україні перехворіло понад 4,5 мільйона людей, майже 200 померли
- 14:45"Можливість уникнути покарання і відповідальності": Після смерті 5-річного хлопчика у львівській стоматології підозрювана лікарка мобілізувалася до ЗСУ
- 11:45"УЗ" продовжила курсування потяга між Чернівцями та Львовом
- 15:24На Львівщині підлітки змусили позувати на камеру оголеним хлопця з аутизмом: поліціянти склали адмінпротоколи
- 11:41Львівʼянка заблукала у засніжених Карпатах ФОТО
- 16:45До Львова приїхали американські лікарі, щоб навчати військових хірургів
- 13:35Юнакам приготуватися: МОН змінило правила вступу у виші