ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині впорядкують діяльність екскурсоводів

Екскурсоводи, гіди і туристичні пройдуть сертифікацію
Depo.
28 липня 2015 16:47
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на директора Департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської обласної державної адміністрації Лева Захарчишина, екскурсоводам, гідам і туристичним перекладачам, які працюють на території Львівської області запропонують пройти сертифікацію.

Усі бажаючі отримають перелік ліцензованих установ, які проводитимуть навчальні курси і видаватимуть сертифікати, що засвідчуватимуть кваліфікацію. Сертифікація не буде обов'язковою, проте бажаною. Таку ініціативу планують запровадити для того, щоб уникнути фактів непрофесійних туристичних супроводів в межах області.

"У всіх цивілізованих країнах ця діяльність певним чином регламентується. Людина, яка бере на себе відповідальність розповідати іншим людям про історію, географію регіону, повинна мати певні знання, гарантовані відповідним документом" - повідомив Захарчишин. За його словами законодавством України на сьогодні не передбачено обов'язкової сертифікації. Львівська область буде першою, яка налагодить контакт з туристичними провідниками і створить єдину базу даних людей, які надають ці послуги.

Захарчишин обіцяє, що ті екскурсоводи, хто отримає сертифікат зможуть розраховувати на певні преференції на ринку.

Більше новин про розвиток туризму читайте на Depo.Львів.