На Львівщині відзначать Коновальця

У Зашкові відбудеться ювілейний десятий фестиваль "Джерело духу"
Depo.
5 березня 2016 18:14
ФОТО: depo.ua

З 17 по 19 червня з нагоди 125-ї річниці від дня народження полковника Євгена Коновальця, відбудеться традиційний фестиваль "Зашків", під девізом "Джерело духу". Захід відбудеться біля озера в підніжжі гори Берекавиці. Про це Depo.Львів повідомили організатори.

Цього року буде значно розширено кількість заходів у рамках фестивалю, які поділені на три блоки:

• Науково-теоретичний блок – науково-практична конференція у музеї Євгена Коновальця; інтелектуальні локації; панельні дискусії та обговорення актуальних тем з провідними експертами України.
• Спортивно-виховний блок – велопробіг від «Степана до Євгена»; фестиваль активного туризму; теренові ігри; лазербол; квест; футбол босоніж; майстер-класи та інше.
• Культурно-мистецький блок – форум української книги; літературний вечір актуальної творчості; ніч кіно та фотовиставки; катання на козацькій чайці та змагання на байдарках; мистецька зона; локації кримськотатарського та білоруського народів, які представлятимуть свою культуру, а також виступи українських гуртів та інше.

На фестивалі будуть вжиті усі необхідні дії для дотримання безпеки на фестивальному полі; принципів, які пропагує фестиваль, а також передбачено реєстрацію на кожен захід, що відбуватиметься в рамках фестивалю.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів