ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині відбувся відкритий чемпіонат зі спортивного туризму

"Пікуяна-2015" зібрала більше сотні учасників
Depo.
29 жовтня 2015 11:30
ФОТО: depo.ua

На Львівщині сходженням на найвищу вершину Львівської області гору Пікуй (1 408 м) успішно завершилися змагання зі спортивного туризму у рамках відкритого чемпіонату Львівської області "Пікуяна-2015". У змаганнях загалом взяли участь 111 учасників, в т.ч. команда із Закарпатської області. Про це Depo.Львів повідомила заступник начальника управління молоді і спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

На заключному шикуванні біля підніжжя г. Пікуй на межі Львівської та Закарпатської областей учасників змагань вітав головний суддя змагань Михайло Сідоров, який вручив почесні грамоти переможцям змагань.

На Львівщині відбувся відкритий чемпіонат зі спортивного туризму - фото 1

Переможцями виявилися: команда Львівського державного університету фізичної культури (640 балів, с. Сянки) – 1 місце; команда "Ужгород-Львів ФСГР" (280 балів, с. Сянки) – 2 місце та команда львівського альпклубу "Скеля" (72 бали, с. В. Гусне) – 3 місце.

На Львівщині відбувся відкритий чемпіонат зі спортивного туризму - фото 2

Організатори змагань відзначили також 15-річних юнаків Семена Оскерка, Даниїла Поцка та Олександра Панчишина як наймолодших учасників "Пікуяни-2015" та Лідію Тимошенко (66 років) й Михайла Сідорова (71 рік) як найстарших учасників змагань. Команда ЛДУФК отримала також грамоту за найбільш масову участь у цьому сходженні.

Більше новин про сходження на гори читайте на Depo.Львів.