На Львівщині відбувся чемпіонат із флорболу

Другий тур дитячого чемпіонату пройде вже за місяць у Новояворівську
Depo.
29 лютого 2016 19:39
ФОТО: depo.ua

У СК "Динамо" у Львові зібрались більше ста маленьких флорболістів з різних куточків Львівської області. Десять команд наполегливо готувались для того, щоб продемонструвати перші професійні навики на флорбольній арені. Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі ЛМР. 

Спортивні флорбольні клуби Львова, Новояворівська та Нового Роздолу не лише здобувають перемоги на міжнародних турнірах та всеукраїнських чемпіонатах. Тренери зацікавлені у тому, щоб зрощувати молоде покоління. Адже саме вони вже за 6-9 років будуть боротись у вищій лізі та захищати честь України на світових змаганнях.

"З метою надихнути малюків і дати можливість відчути азарт і дух боротьби, львівська обласна федерація з флорболу вперше вирішила організувати подібні змагання. Дехто з моїх вихованців готувався заздалегідь. Один хлопчик викреслював у календарику кількість днів, що залишались до чемпіонату", - розповів Богдан Тарнавський, тренер новояворівського клубу "Янтар".

На Львівщині відбувся чемпіонат із флорболу - фото 1

"На цей чемпіонат привіз аж чотири команди від клубу. Сорок дві дитини, вперше така велика кількість. Задоволені всі – і тренери, і батьки і діти. Флорбол розвивається, і мені, як тренеру, дуже приємно спостерігати за цим", - зазначив Володар Ілик, тренер львівського "Лембергу".

"Мені найбільше подобається те, як я навчився ключкою забивати голи. За сьогодні навіть встиг один забити", - гравець "Лембергу".

Другий тур дитячого чемпіонату пройде вже за місяць у Новояворівську. Тому, готуймося вболівати за "Лемберг", адже найменші спортсмени цього так потребують.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів