ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині відбудеться сходження на гору Маківка

З нагоди відзначення Днів Прапора і Незалежності України
Depo.
11 серпня 2015 10:35
ФОТО: depo.ua
На Львівщині відбудеться сходження на гору Маківка
На Львівщині відбудеться сходження на гору Маківка

16 серпня між селами Тухля та Головецько (Сколівський район Львівської області) відбудеться сходження на гору Маківка за участю збірних команд міст та районів області. Про це Depo.Львів повідомила заступник начальника управління молоді і спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

Сходження відбуватиметься також у рамках обласних комплексних змагань, присвячених Року Андрея та Климентія Шептицьких та присвячуватиметься 100-річчю вшанування пам'яті загиблих Січових стрільців у Першій світовій війні 1914-1918 років.

Таке вже традиційне сходження організовується управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівським обласним центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".

У сходженні та змаганнях зі спортивного туризму візьмуть участь збірні команди районів області та міст обласного значення у складі: шість осіб категорії "Дорослі", шість осіб категорії "Ветерани", три особи з інвалідністю та два представники.

Також окрім основного складу команди району чи міста до сходження можуть приєднатися усі бажаючі, внесені в заявку, засвідчену лікарем.

Приїзд команд очікується на 15 серпня до 12:00 год. у село Головецько Сколівського району на в'їзді біля скали урочища Ріка. Після приїзду та розташування команд відбудеться конкурс патріотичної пісні.

Організоване сходження на гору Маківка розпочнеться 16 серпня 2015 року об 11:00 годині між селами Тухля та Головецько.

Урочиста церемонія підняття Державного Прапора України планується на 13:00 год. на горі Маківка біля Пантеону загиблих Українських січових стрільців у І Світовій війні.

Більше новин про відзначення Дня Незалежності України читайте на Depo.Львів

Мітки: #