На Львівщині судитимуть неповнолітніх, які обікрали будинок учасника АТО під час його похорону
Під час досудового розслідування зібрано достатньо доказів їх причетності до вказаної крадіжки
- Львів
-
24 листопада 2016 14:36

Як повідомляє Depo.Львів, прокуратурою Львівської області скеровано до суду обвинувальний акт відносно двох неповнолітніх, які вчинили крадіжку за попередньою змовою групою осіб, поєднану з проникненням в житло.
Нагадаємо, що наприкінці липня поточного року в м. Золочеві Львівської області троє неповнолітніх зловмисників проникли до будинку загиблого учасника АТО - відомого адвоката Швеця О.О. під час його похорону, звідки викрали майна на суму близько 60 тис. грн.
Завдяки ефективній координації роботи прокуратури та органів поліції двоє з них були затримані по гарячих слідах. Третьому неповнолітньому, який раніше вже був судимий за корисливий злочин, вдалось втекти, однак він встановлений і оголошений в розшук.
Під час досудового розслідування зібрано достатньо доказів їх причетності до вказаної крадіжки.
Зважаючи на цинічний вчинок вказаних неповнолітніх, а також те, що даний злочин набув широкого розголосу в суспільстві за клопотанням прокуратури області їм обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
За скоєне обвинуваченим загрожує до 6 років позбавлення волі.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 21:21СБУ відкрила справу через прослуховування в кабінеті мера Львова
- 17:35Портативна подушка: мастхев для мандрівників Актуально
- 19:40Adastra Cinema офіційно представляє перший трейлер екранізації світового бестселера Фріди Мак-Фадден "Служниця" ФОТО Відео
- 14:32Несподіване двовладдя у чемпіонаті з футболу: Ковалівка випередила "Шахтар" і наздогнала "Динамо" ВІДЕО КЛЮЧОВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ Відео
- 11:02Керівник ТЦК на Львівщині не задекларував будинок і ділянку на 6 млн грн, — ДБР
- 10:10Рух вулицями обмежать, а у людей перевірятимуть документи: СБУ проводитиме масштабні безпекові заходи у Львові 16-18 вересня
- 17:33На війні віддав життя за Україну артист балету Львівської нацопери Дмитро Пасічник ФОТО
- 13:33Львівʼянин прикинувся громадянином Саудівської Аравії, щоб перетнути кордон ФОТО
- 09:02"УЗ" запускає додаткові поїзди зі Львова до Одеси та Києва (ГРАФІК)
- 20:43Два депутати міськрад Львівщини заробили на "відкатах" майже мільйон
- 12:56Петиція про надання Андрію Парубію звання Герой України набрала необхідну кількість підписів
- 12:10На Львівщині виявили уламки крилатої ракети
- 11:33У Львові неповнолітні намагалися підірвати будинок, де проживає військовий
- 10:02Близько 60 БпЛА та ракет летіли на Львів цієї ночі, - Садовий
- 23:28В Україні сіють озимину
- 22:44Прикордонники на Львівщині зупинили контрабанду електроніки на кілька мільйонів гривень Відео
- 10:49Скелет рептилії віком 200 млн років виявили прикордонники на Львівщині ФОТО
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 18:51У Львові чоловік забув немовля на даху автівки: дитина при падінні отримала травми