На Львівщині розпочалися змагання з баскетболу

Команда школярок області обіграла збірну Івано-Франківського регіону з рахунком 69:39
Depo.
2 березня 2016 18:40
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 2 березня, на базі Львівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи розпочався зональний етап V Спортивних ігор школярів України з баскетболу серед дівчат. Про це Depo.Львів повідомили у Львівському обласному відділенні Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Визначити кращих, які будуть представляти регіон у фіналі змагань, приїхали команди Рівненської, Івано-Франківської та Чернівецької областей. Звісно, за вихід у фінал із також змагатиметься і команда господарів – баскетболісток Львівської області.

На Львівщині розпочалися змагання з баскетболу - фото 1

Першість традиційно розпочали із урочистого параду-відкриття. 

На Львівщині розпочалися змагання з баскетболу - фото 2

Протягом першого дня змагань, які триватимуть до 5 березня, визначилися і перші фаворити. Так, команда школярок Львівщини обіграла збірну Івано-Франківського регіону з рахунком 69:39.

На Львівщині розпочалися змагання з баскетболу - фото 3

У свою чергу юні баскетболістки Рівненщини впевнено здолали суперниць із Чернівців з рахунком 85:31. Зональні змагання проводяться по коловій системі в одне коло, тож уся боротьба ще попереду.

На Львівщині розпочалися змагання з баскетболу - фото 4

Нагадаємо, що V Спортивні ігри школярів України проводяться з метою активізації фізкультурно-масової роботи в усіх ланках системи фізичного виховання, масового спорту і спорту вищих досягнень; впровадження фізичної культури і спорту в повсякденний побут юнаків та дівчат, зміцнення їхнього здоров'я, підготовки молоді до життя і трудової діяльності тощо.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів