ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині поки що тільки двох митників підозрюють у корупції

Підприємці, які займаються зовнішньо-економічною діяльністю під час наради в Львівській ОДА скаржилися на те, що керівники митних постів "Броди" та "Стрий" відмовили їм у розмитненні товару
Depo.
2 жовтня 2015 14:38
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на начальника Львівської митниці ДФС Левка Прокіпчука. митниця ДФС розпочала службове розслідування щодо діяльності керівництва двох митних постів: "Броди" та "Стрий".

"Підприємці, які займаються зовнішньо-економічною діяльністю під час наради в Львівській ОДА скаржилися на те, що керівники митних постів "Броди" та "Стрий" відмовили їм у розмитненні товару", - зазначив Прокіпчук.

Бізнесменам було сказано, що план збору митних платежів на серпень місяць уже виконано, відповідно їм порадили повернутися на митницю уже у вересні. Через такий підхід митників підприємці втратили час. Крім того, їм довелося заплатити додаткові кошти за збереження товару. "Цих фактів цілком достатньо для того, аби розпочати службове розслідування. За результатами якого прийматимемо кінцеве рішення про звільнення керівників зі займаної посади", - заявив Прокіпчук.

Нагадаємо, що голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся з представниками бізнесу, підприємства яких зареєстровані на території Львівщини та сплачують митні платежі поза її межами. На цій нараді підприємці скаржилися на роботу деяких митних постів Львівської митниці ДФС.

У підсумку розмови із підприємцями, керівник області доручив начальнику Львівської митниці ДФС сприяти місцевому бізнесу у розмитненні товарів, аби максимально скоротити час здійснення митного оформлення товарів. Крім того, керівник області доручив провести службове розслідування щодо перевірки фактів зловживань озвучених підприємцями на нараді та звільнити керівників митних постів "Броди" та "Стрий".

Більше новин про корумпованих митників читайте на на Depo.Львів.