ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині почали виникати черги на виборчих дільницях

Черги на виборчих дільницях були особливо тоді, коли люди поверталися з церкви
Depo.
25 жовтня 2015 16:50
ФОТО: depo.ua

Про це сказала Ірина Швець, інформаційний директор ГМ "Опора" у Львівській області, пише Depo.Львів.

Ірина Швець розповіла, що вже з 7.00 фіксують на виборчих дільницях різноманітні порушення, – дрібні і не дуже. Спостерігають черги на виборчих дільницях, особливо тоді, коли люди поверталися з церкви.

"Були черги і зранку на окремих дільницях у Львові. Зокрема, виборчу дільницю на вул Медової Печери 53, де через непрофесійність виборчої комісії затягнулося ранкове засідання, не змогли вчасно відкрити. Ця дільниця продовжує бути проблематичною, – там досі не видали всім членам комісії бюлетені", – розповіла Ірина Швець.

"Цього разу на виборчих дільницях нема інформаційних плакатів кандидатів в депутати чи політичних партій, до яких так звикли виборці. Це їх збиває з пантелику, виходять з ситуації виборці по-різному: дехто телефонує рідним, запитуючи, під яким номером йде та чи інша партія. Дехто починає спілкуватися, стоячи безпосередньо в черзі. Інші звертаються за допомогою до членів виборчої комісії чи спостерігачів. Звичайно, все це затягує процедуру видачі бюлетенів і в кабінці для голосування виборці проводять трохи більше часу, ніж зазвичай", – зазначила Ірина.

За її словами, найбільш поширені порушення, які вдалося зафіксувати: голосування без паспортів, в одній з дільниць додумалися сортувати бюлетені в окремі скриньки, один з кандидатів на посаду міського голови Миколаєва прикріпив на дільниці свій рекламний плакат. Також зафіксовано агітацію у день голосування, – у Стрию, Миколаєві. У Львові з цим ситуація трохи краща.

Більше новин про вибори на Львівщині читайте на Depo.Львів.