ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині пасажири автобуса намагались заблокувати роботу пункту пропуску

Фіскали нагадують про відповідальність за блокування
Depo.
5 серпня 2015 13:23
ФОТО: depo.ua

У пункті пропуску для автомобільного сполучення "Краковець- Корчова" (Львівська область) 12 пасажирів рейсового автобуса намагались заблокувати роботу пункту пропуску. Про це повідомляє Depo.Львів із посиланням на прес-службу ДФС у Львівській області. 

Пасажири мотивували свої дії тим, що перевозять товар згідно з нормами встановленими ч. 1 ст. 374 Митного кодексу України (сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 500 євро та сумарна вага яких не перевищує 50 кг).

Натомість працівники Львівської митниці ДФС кажуть, що ця норма застосовується для переміщення через митний кордон України громадянами товарів для особистих, сімейних та інших потреб, не пов'язаних зі здійсненням підприємницької діяльності (ст.364).

Громадяни під виглядом речей для особистого користування намагаються ввезти велику кількість одноманітних товарів без оподаткування.

Керівництво Львівської митниці ДФС наголошує, що вживатиме всіх законних заходів щодо нормального функціонування пунктів пропуску.

Фіскали також нагадують про відповідальність за блокування будівель чи споруд, що забезпечують діяльність органів державної влади, а також блокування транспортних комунікацій.

Більше новин про контрабанду на Львівщині читайте на Depo.Львів

Мітки: #