На Львівщині на дистанційному навчанні з 1 вересня перебувають три школи
У маленьких школах зовсім не спостерігається проблем в організації процесу, оскільки дітей у класах небагато, достатньо великі площі, тож дистанціювання повністю збережено
- Львів
-
4 вересня 2020 19:32

Із початком навчального року в області три школи почали вересень із дистанційного навчання. Відтак, очна форма навчання розпочалась у 1190 школах. Одна школа перейшла на дистанційне навчання з причин коронавірусу, дві інші – через причини не дотичні до поширення Covid-19. Про це сьогодні розповів заступник директора департаменту освіти та науки Львівської ОДА Роман Пастушенко, пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛОДА.
"Днями ми також отримали інформацію від школи у Сколівському районі, яка переходить на дистанційне навчання у зв’язку з тим, що на Covid-19 там захворів вчитель і техпрацівник. Є симптоми цієї хвороби у кількох дітей та вчителів. Поки що це лише підозри, бо результатів ПЛР-тестів ще нема", - розповів Роман Пастушенко.
Симптоми коронавірусної хвороби наявні в дітей та директора школи на Кам'янка-Бужчині. З понеділка вона також переходить на дистанційне навчання.
За словами Пастушенка, процес підготовки шкіл до 1 вересня був доволі тривалий та почався ще в липні.
"Перші приписи про те, як організувати таку підготовку та як проводити навчальний процес в умовах коронавірусної інфекції, з’явились ще в липні. Відповідно до тих рекомендацій та листів Міносвіти, кожна школа повинна була підготуватись до початку вересня. Кожна школа, відповідно до цих рекомендацій, сама визначала, як організовувати свою роботу. В нашій області дуже різні школи, тому організація освітнього процесу теж різна", - акцентував заступник директора департаменту.
У маленьких школах зовсім не спостерігається проблем в організації процесу, оскільки дітей у класах небагато, достатньо великі площі, тож дистанціювання повністю збережено. Водночас у великих школах навчання подекуди організували у змішаному форматі.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 21:21СБУ відкрила справу через прослуховування в кабінеті мера Львова
- 17:35Портативна подушка: мастхев для мандрівників Актуально
- 19:40Adastra Cinema офіційно представляє перший трейлер екранізації світового бестселера Фріди Мак-Фадден "Служниця" ФОТО Відео
- 14:32Несподіване двовладдя у чемпіонаті з футболу: Ковалівка випередила "Шахтар" і наздогнала "Динамо" ВІДЕО КЛЮЧОВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ Відео
- 11:02Керівник ТЦК на Львівщині не задекларував будинок і ділянку на 6 млн грн, — ДБР
- 10:10Рух вулицями обмежать, а у людей перевірятимуть документи: СБУ проводитиме масштабні безпекові заходи у Львові 16-18 вересня
- 17:33На війні віддав життя за Україну артист балету Львівської нацопери Дмитро Пасічник ФОТО
- 13:33Львівʼянин прикинувся громадянином Саудівської Аравії, щоб перетнути кордон ФОТО
- 09:02"УЗ" запускає додаткові поїзди зі Львова до Одеси та Києва (ГРАФІК)
- 20:43Два депутати міськрад Львівщини заробили на "відкатах" майже мільйон
- 12:56Петиція про надання Андрію Парубію звання Герой України набрала необхідну кількість підписів
- 12:10На Львівщині виявили уламки крилатої ракети
- 11:33У Львові неповнолітні намагалися підірвати будинок, де проживає військовий
- 10:02Близько 60 БпЛА та ракет летіли на Львів цієї ночі, - Садовий
- 23:28В Україні сіють озимину
- 22:44Прикордонники на Львівщині зупинили контрабанду електроніки на кілька мільйонів гривень Відео
- 10:49Скелет рептилії віком 200 млн років виявили прикордонники на Львівщині ФОТО
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 18:51У Львові чоловік забув немовля на даху автівки: дитина при падінні отримала травми