ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині ліквідовують техногенну катастрофу

Це легенда масштабних міжнародних навчань НАТО з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій "Україна - 2015"
Depo.
24 вересня 2015 17:45
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі ДСНС України у Львівській області.

На території промислового підприємства "Екотрансенерго" в районі села Терновиця Яворівського району Львівської області ліквідовують техногенну катастрофу. Це легенда масштабних міжнародних навчань НАТО з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій "Україна - 2015", які тривають на Львівщині.

На Львівщині ліквідовують техногенну катастрофу - фото 1

Загалом, у міжнародних навчаннях беруть участь більш ніж 1100 учасників із 33 країн, з-поміж яких 30 є країнами членами та партнерами НАТО.

На Львівщині ліквідовують техногенну катастрофу - фото 2

В ході навчань практикують процедури і можливості для того, щоб поліпшити здатність країни реагувати на ймовірні катастрофи.

На Львівщині ліквідовують техногенну катастрофу - фото 3

Згідно з тактичним задумом навчань, в одному із населених пунктів Львівської області виникла техногенна катастрофа, де внаслідок вибуху на промисловому підприємстві відбулося руйнування будівель і споруд, ліній електропередач; виникли пожежі в будівлях та прилеглій території.

На Львівщині ліквідовують техногенну катастрофу - фото 4

За легендою навчань, існує небезпека швидкого поширення вогню на лісовий масив, на промисловому хімічному майданчику підприємства сталася аварія з витоком аміаку, а під завалами зруйнованої будівлі опинилися люди.

На Львівщині ліквідовують техногенну катастрофу - фото 5

Через порушення міжповерхових перекриттів евакуація людей з верхніх поверхів стала можлива лише при застосуванні авіаційної техніки та спеціального обладнання; ситуацію ускладнила дорожньо-транспортна пригода.

На Львівщині ліквідовують техногенну катастрофу - фото 4

Операція із ліквідації наслідків "техногенної катастрофи" триває. Рятувальники повинні вжити усіх необхідних заходів аби врятувати людей та ліквідувати небезпечні прояви надзвичайної ситуації: організувати рятувальну операцію, залучити додаткові сили ДСНС та екіпажі зведеного міжнародного аварійно-рятувального загону та розгорнути в районі надзвичайної ситуації пересувний пункт управління та мобільний госпіталь ДСНС України. Роботи тривають у безперервному цілодобовому режимі до повного завершення рятувальної операції.

На Львівщині ліквідовують техногенну катастрофу - фото 7

Більше новин про навчання рятувальників на Львівщині читайте на Depo.Львів.