ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині кожне дерево під'єднають до Інтернету

Вирубку лісу контролюватимуть в режимі онлайн
Depo.
6 жовтня 2015 10:03
ФОТО: depo.ua
На Львівщині кожне дерево під
На Львівщині кожне дерево під'єднають до Інтернету

Як повідомляє Depo.Львів, з посиланням на начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Дейнеку, до кінця року на підприємствах управління впровадять електронний облік деревини та онлайн-моніторинг руху лісовозів.

Очікується, що введення електронного обліку дасть змогу попередити незаконний обіг деревини, своєчасно отримувати інформацію про переміщення та залишки лісопродукції, а також контролювати її зберігання та використання. Разом з цим, система фіксації та оформлення руху деревних ресурсів дозволить контролювати оплату відвантаженого "лісу" та роботу матеріально-відповідальних осіб.

"Запровадження такої системи оптимізує виробничу діяльність підприємств, підвищить якість обліку лісопродукції, а також суттєво зменшить час оформлення документації та паперову роботу", - запевнив Дейнека.

За його словами, це також дасть змогу ефективніше боротись із незаконними рубками, контролювати легальність заготівлі деревини при транспортуванні.

"Правоохоронці спільно із працівниками Державної лісової охорони в місцях використання деревини та на дорожніх постах оснащуватимуться кишеньковими персональними комп'ютерами, в яких є база даних усіх лісокористувачів, що заготовляють деревину. Зокрема, ці пристрої матимуть детальну інформацію про лісорубні квитки на лісозаготівельні роботи, номери пластикових бирок, закріплених на деревині, та інші дані про споживачів лісопродукції", - Дейнека.

Більше новин про незаконну вирубку лісу читайте на Depo.Львів.