На Львівщині є 29 сільрад, у яких нікого не мобілізували

Синютка хоче зробити дороги тим, хто виконав план мобілізації

Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі Львівської обласної держаної адміністрації.

У Львівській області вісім сільських рад перевиконали мобілізаційні завдання впродовж шести хвиль мобілізації. Голова обладміністрації Олег Синютка, відзначаючи високу громадянську позицію мешканців сіл, доручив визначити потреби даних громад, зокрема щодо ремонту доріг та об'єктів соціальної сфери.

"Ми повинні віддячити тим громадам, в яких люди свідомо йдуть захищати Україну",- наголосив Олег Синютка.

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Андрій Корнат повідомив, що у обладміністрації проаналізували як відбувалася мобілізація впродовж шести хвиль у розрізі усіх сільських рад. Він зазначив, що є 29 сільських рад, з яких за усі хвилі мобілізації не пішло у військо жодної людини.

Звертаючись до присутніх керівників районів, Синютка зазначив, що очевидно не може бути об'єктивних причин для того, щоб з цілої сільської ради не було жодного мобілізованого.

Він вважає, що за таких умов голови місцевих громад повинні нести відповідальність.

Варто зазначити, що загалом лідерами за усі хвилі мобілізації є Бродівський, Радехівський, Кам'янко-Бузький, Жовківський та Сокальський райони.

Водночас найгірше справилися з мобілізаційними завданнями - Мостиський, Перемишлянський та Старосамбірські райони Львівщини.

Більше новин про мобілізацію на Львівщині читайте на Depo.Львів

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook