На Львівщині активісти знову взялися за незаконні забудови біля водойм

У Брюховичах хочуть забудувати територію біля озера

Сьогодні, 15 жовтня, у селищі міського типу Брюховичі, на березі озера, відбулася зустріч мешканців цього селища з представниками низки громадських організацій щодо забудови території біля озера у Брюховичах. Про це пише Depo.Львів.

Мешканці смт. Брюховичі попередньо звернулися до громадських організацій Львова та представників органів влади, з проханням допомогти їм не дозволити забудувати територію озера.

На Львівщині активісти знову взялися за незаконні забудови біля водойм - фото 1

Ситуація довкола нього, за своїм сценарієм, нагадує забудову озера Задорожнє.

Як розповідають мешканці, більшість з цих будівництв здійснюються без належної документації, та за мовчазної згоди селищної ради.

На Львівщині активісти знову взялися за незаконні забудови біля водойм - фото 2

Активісти та керівник Львівської ОДА Олег Синютка, який перебуває у відпустці, оглянули всі забудови, які вважаються незаконними.

Також громадські організації подали ряд запитів в державні установи, включаючи Держархбудконтроль, з метою отримання інформації стосовно ситуації, яка склалась.

На Львівщині активісти знову взялися за незаконні забудови біля водойм - фото 3

"Результатом сьогоднішньої зустрічі є створення робочої групи, яка найближчим часом має ознайомитись з документами та дати свої висновки", - повідомила керівник ГО "Варта-700" Наталія Шелестак.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook