На Львівщині обговорили майбутній бюджет

Відбулись громадські слухання проекту обласного бюджету на 2019 рік

Відбулись громадські слухання проекту обласного бюджету на 2019 рік. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській обладміністрації.

Про особливості формування бюджету на 2019 рік розповів директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків. Зокрема серед особливостей формування бюджету він виокремив: відсутність надходжень від митних платежів, зменшення нормативу відрахувань рентної плати за лісові ресурси, збільшення ставок рентної плати за лісові ресурси, підвищення ставки на викиди двоокису вуглецю стаціонарними джерелами забруднення у 2019 році, запровадження механізму монетизації пільг і субсидій, фінансування первинної медицини, надання коштів на відшкодування вартості лікарських засобів через Національну службу здоров'я, врахування у розподілі освітньої субвенції поділу класів.

Відтак 52 % структури доходів обласного бюджету складатимуть соціальні субвенції, 19 % - податки і збори, 13 % - медична субвенція, 6 % - додаткова дотація, 5 % - будівництво доріг, 3 % - освітня субвенція, 0,2 % - базова дотація, 2 % - інші.

На реалізацію обласних програм планують виділити понад 1,5 млрд грн. Серед програм: "Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг, організація та безпека дорожнього руху", "Заходи для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у м. Львові", "Надання медичної допомоги мешканцям Львівської області", "Проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку", "Розвиток освіти Львівщини", "Охорона навколишнього природнього середовища", "Соціальна підтримка окремих категорій громадян", "Розвиток фізичної культури та спорту Львівщини , "Енергозбереження для бюджетної сфери" , "Безпечна Львівщина", "Підтримка та розвиток агропромислового виробництва", "Енергозбереження для населення", "Розвиток культури Львівщини", "Зовнішнє освітлення населених пунктів Львівської області", "Забезпечення житлом дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа", "Розвиток лісового господарства".

Загалом обсяг обласного бюджету на 2019 рік прогнозують в межах 14,5 млрд грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів