На Львіщині затримали контрабанду турбін і протезів

Громадянин України намагався ввезти стоматологічне обладнання без сплати належних митних платежів
Depo.
2 березня 2016 12:00
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, другого березня мешканець Львівщини прямуючи з Республіки Польща прибув у пункт пропуску "Рава-Руська". Для перетину кордону обрав смугу спрощеного митного контролю "зелений коридор".

Під час митного оформлення у працівників Львівської митниці виникла підозра щодо наявності в автомобілі предметів та товарів, на які встановлено заборони або обмеження.

Автомобіль було скеровано в місце поглибленого огляду транспортних засобів, де в його багажному відділенні, було виявлено товар, який за своїми вартісними параметрами перевищує неоподатковувані норми ввезення товарів громадянами на митну територію України, встановлені статтею 374 МКУ, а саме: три турбіни зуботехнічні з водним охолодженням, дві упаковки пластмаси для протезів,дві пляшки пластмаси для протезів (термополімеризація) тощо.

Таким чином, громадянин України своїми діями порушив встановлений порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил передбаченого статтею 471 Митного кодексу України. Товар, вартість якого буде встановлено додатково, вилучено. Справу буде скеровано до суду, який і визначить покарання.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів