Молодий дипломат: Хто такий Маркіян Мальський, новий очільник Львівської ОДА

На сайті президента оприлюднили указ про призначення Маркіяна Мальського головою Львівської ОДА

Указ підписаний 5 липня 2019 року.

"Призначити Мальського Маркіяна Маркіяновича головою Львівської обласної державної адміністрації", - йдеться у документі.

Що відомо про Маркіяна Мальського? 35-річний керівник Західноукраїнської філії адвокатського об’єднання Arzinger спеціалізується на наданні юридичної підтримки в інвестиційних проектах, а також вирішенні спорів, в тому числі, у міжнародних комерційних та інвестиційних арбітражах. До того, як приєднатися до команди Arzinger, працював юристом в групі міжнародного арбітражу в компанії Freshfields Bruckhaus Deringer в Парижі.

Освіту здобував у Львівському національному університеті імені Івана Франка, а також з кордоном. 2006-2007 – Інститут Світової Торгівлі, Берн, Швейцарія, Магістр Міжнародного Права та Економіки. 2005-2006 – Стокгольмський Університет, Швеція, LL.M. – Міжнародний комерційний арбітраж, Магістр права. 2001-2006 – ЛНУ ім. І. Франка, Факультет міжнародних відносин. Магістр міжнародних економічних відносин. 2001-2006 – ЛНУ ім. І. Франка, Юридичний факультет, Магістр права.

Також Мальський є членом правління відділення Асоціації правників України (АПУ) в Львівській області, заступником Голови Правління і Голова Правничого комітету Західноукраїнської філії Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) у Львові, членом Ради національних і іноземних інвесторів при Львівській обласній державній адміністрації, головою Львівського обласного відділення Асоціації протидії недобросовісній конкуренції (АПНК), членом Львівської обласної колегії адвокатів, Асоціації адвокатів України та Міжнародної асоціації юристів (International Bar Association), заступником керівника РП ICC Ukraine у Львівській області з правових питань.

Володіє українською,  російською, англійською,  німецькою, польською і французькою мовами. З жовтня 2016 року працює Почесним консулом Австрійської Республіки у Львові.

Одружений, виховує двох синів. Батько Маркіяна Мальського, також Маркіян Мальський, є деканом факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Франка. З 2010 до 2014 року працював Надзвичайним і повноважним послом України в Польщі.

Примітно, що, будучи одним з лідерів бізнес-середовища, Мальський ніколи не займався політикою, і є нейтральним, водночас маючи позитивні стосунки зі всіма політичними групами. 

Додамо, що це не перша можливість Мальського піти у владу. Після "Революції гідності" Мальський відмовився обійняти посаду начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області, яку виграв у публічному конкурсі. Головна причина відмови – відмінність у баченні розвитку та цілей служби після співбесіди з Романом Насіровим.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів