Містечком Броди на Львівщині займеться прокуратура

У області досі не створена Бродівська міська ланка Єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації цивільного захисту

Через не усунення порушень після перевірки стану цивільного захисту у місті Броди, за висновками комісії, голова Львівської ОДА скерував подання до обласної прокуратури з проханням розглянути питання бездіяльності керівництва Бродівської міської ради. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Минулого тижня департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА та ГУ ДСНС України у Львівській області провели спільну перевірку стану цивільного захисту у Бродівській міській раді.

Як повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА, у Бродівській міській раді не усунуті порушення, які були виявленні під час перевірки ще у лютому.

Зокрема, не створена Бродівська міська ланка Єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації цивільного захисту, а також не визначена особа – відповідальна за організацію заходів цивільного захисту.

За словами т.в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Олександра Харчука, такий підхід до виконання Плану підготовки цивільного захисту в регіоні є неприпустимим, адже у разі виникнення надзвичайної ситуації в місті Броди наслідки катастрофи ліквідують несвоєчасно, а відтак це може призвести до втрат матеріальний, а за найгірших прогнозів й до людських смертей.

Раніше ми писали про те, що на Львівщині відбудуться навчання сил цивільного захисту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів