Міськрада закликала львів’ян оновити свої дані

У департаменті адміністративних послуг Львівської міськради закликають львів’ян оновити свої дані у реєстрі територіальної громади, щоб отримувати послуги за спрощеною процедурою

Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

"Усі послуги, які надають Центри надання адміністративних послуг, мешканці можуть отримати за спрощеною процедурою. Для цього їм достатньо оновити свої дані у реєстрі територіальної громади. І вже при наступному візиті непотрібно приносити з собою пакет документів. На цьому наголошує міський департамент адміністративних послуг, й запрошує усіх звернутись в ЦНАП та оновити свої дані у реєстрі", - йдеться у повідомленні.

У департаменті адміністративних послуг наголошують, що оновивши дані у реєстрі територіальної громади,  не потрібно буде додатково замовляти довідки щодо реєстрації місця проживання, та за спрощеною процедурою можна буде отримувати послуги з нарахування субсидій та матеріальної допомоги. Адже дані вже будуть у реєстрі.

"Процедура оновлення даних виглядає так: мешканець приходить з відповідним пакетом документів у ЦНАП, реєструється у терміналі керування чергою, та подає документи адміністратору. Адміністратор наповнює дані про мешканця, і при наступному візиті у ЦНАП, необхідна довідка формується одразу і дуже швидко – тобто мешканець не носить щоразу той пакет документів з собою, а лише паспорт, оскільки з першого разу реєстр уже наповнено. Окрім довідок, за спрощеною процедурою зареєстровані мешканці зможуть отримувати матеріальну допомогу, нарахування субсидій та інші послуги, які надає ЦНАП", – наголосили у міськраді.

Нагадаємо, адміністраторів львівських ЦНАПів хочуть однаково одягнути.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів