Адміністраторів львівських ЦНАПів хочуть однаково одягнути

Адміністратори ЦНАПів забезпечуватимуться спеціальним одягом, порядок одержання, обліку та видачі якого затверджується рішенням виконкому

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради, у Львові адміністратори ЦНАПу матимуть спеціальний одяг.

Під час сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу, в якій передбачено, що адміністраторів ЦНАПу забезпечать спеціальним одягом.

За словами директора департаменту адміністративних послуг Львівської міськради Валентини Бартошик, дуже важливим є забезпечити діловий стиль у зовнішньому вигляді адміністраторів Центру надання адміністративних послуг під час виконання ними своїх службових обов'язків, бо це підвищує дисципліну і свідчить про рівень ділової культури.

"Важливо, щоб посадові особи органів місцевого самоврядування не лише розуміли закономірності соціально-економічних процесів, могли працювати з інформацією, прогнозувати результати діяльності свого підрозділу, вміли працювати з людьми, а й мали відповідний зовнішній вигляд. Спеціальний одяг адміністраторів ЦНАП дає змогу не лише успішно виконувати свої робочі функції, а і встановлювати відносини з людьми, позитивно впливати на них. Зовнішній вигляд свідчить про рівень їх ділової культури, надає їм упевненості у собі", – зазначила Валентина Бартошик.

Адміністратори ЦНАПів забезпечуватимуться спеціальним одягом, порядок одержання, обліку та видачі якого затверджується рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради.

Нагадаємо, луцький ЦНАП потопає у довжелезних чергах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів