Мільйонер на Audi Q7: Мальський розповів про свої заробітки і статки


Голова  Львівської ОДА Маркіян Мальський задекларував користування службовим автомобілем Mercedes консульства Австрії у Львові і 4,3 млн гривень доходів за 2018

Мільйонер на Audi Q7: Мальський розповів…

Голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський задекларував 4,3 млн гривень доходів і користування службовим автомобілем Mercedes консульства Австрії у Львові за 2018 рік.Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передає Depo.Львів.

Основний його дохід - 3 843 726 гривень - це дохід від підприємницької діяльності. Дохід його дружини становив 4,6 млн гривень доходів, із яких основна сума - також дохід від підприємництва.

У спільній власності в них є дві квартири у Львові. У дружини - земельна ділянка у Львівській області та 25% квартири у Львові. Мальський особисто володіє ще трьома квартирами у Львові і 20% квартири батьків.

У нього є автомобіль Audi Q7, придбаний у 2018 році за 384 тис. гривень, і право користування службовим автомобілем Mercedes консульства Австрії у Львові.

Сім'я володіє облігаціями підприємства "Провесінь Агроінвест" номінальною вартістю 3 764 595 гривень, окремо Андріана Мальська - облігаціями ще на 128 820 гривень.

На банківський рахунках вони зберігають 1,7 млн ​​гривень, готівкою у майбутнього голови ОДА 56 тис. доларів, 32 тис. євро і 43 тис. польських злотих, у дружини - 33 тис. доларів.

Мальський вказав членство в низці адвокатських громадських об'єднань.

Нагадаємо, новий львівський губернатор вирішив не "гратися в політику". Молодий дипломат для Львівської ОДА: Що відомо про Маркіяна Мальського.

 

 

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"