ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Міліція Львівщини звітує про правопорушення на виборах

У міліцію Львівщини надійшло шість повідомлень про порушення виборчого законодавства
Depo.
25 жовтня 2015 18:56
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Львів інформує прес-служба ГУМВС України у Львівській області.

Усі повідомлення внесено до журналу єдиного обліку, проводяться перевірки.

Так, о 8.40 до Стрийського міськвідділу міліції надійшло повідомлення від довіреної особи одного із кандидатів на посаду міського голови про те, що на дільниці бракує ста виборчих бюлетенів.

О 8.43 до працівників Личаківського райвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що на одній з виборчий дільниць громадяни не можуть проголосувати у зв’язку з тим, що члени виборчої комісії перераховують бюлетені.

До працівників Сихівського райвідділу міліції о 9.15 звернувся громадянин з повідомленням про те, що поблизу однієї з виборчих дільниць на стовпі наклеєний плакат "Куплю голос за 500 гривень".

О 9.19 до Залізничного райвідділу міліції надійшло звернення від громадянки, котра повідомила, що на одній з виборчих дільниць особа заважає виборчому процесу.

У Старосамбірський райвідділ міліції о 10.35 надійшло повідомлення від голови однієї з дільничних виборчих комісії про те, що одна з членів комісії заповнювала виборчий бюлетень, не заходячи у кабіну для голосування.

Ще одне повідомлення надійшло о 10.55 у Львівське міське управління міліції. За словами заявника, з однієї з виборчих дільниць на вулиці Пекарській чоловік намагався винести виборчий бюлетень за межі дільниці.

У міліції нагадали, перед відкриттям дільниць у Львові та в області перевірили приміщення та прилеглі території на відсутність підозрілих предметів. На жодній дільниці таких предметів виявлено не було.

Охорону громадського порядку, протидію правопорушенням та дотримання виборчого законодавства у день виборів на Львівщині забезпечують понад 5 тисяч працівників міліції. Згідно із законодавством, працівники міліції не можуть перебувати у приміщенні, де проводиться голосування. Тому вони несуть службу поблизу цих приміщень, не заходячи всередину.

Загалом від початку виборчої кампанії до органів внутрішніх справ надійшло 84 звернення про порушення виборчого законодавства. У 12 випадках після перевірки повідомлення правоохоронці відкрили кримінальні провадження.Більше новин про вибори на Львівщині читайте на Depo.Львів.