Мешканців Львова просять повідомляти про переповнені сміттєві майданчики

У Львівської облдержадміністрації уже є попередні домовленості з керівниками полігонів інших областей про те, що вони долучаться до допомоги місту Львову у його очищенні від ТПВ

За останню добу у місті Львові очистили 51 сміттєвий майданчик, на сьогодні залишається переповненими ще 205, проводиться активна робота з їх очищення. Про це на брифінгу повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук, пише Depo.Львів.

Відтак, перелік цих майданчиків можна переглянути тут.

"Ми просимо мешканців Львова, щоб вони звертались у департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації за телефоном (032) 2761794, якщо їхнього майданчика немає у цьому переліку, аби ми могли оперативно зреагувати", - наголосив Назарій Романчук.

Також він повідомив, що у Львівської облдержадміністрації уже є попередні домовленості з керівниками полігонів інших областей про те, що вони долучаться до допомоги місту Львову у його очищенні від ТПВ.

Окрім того, активно допомагають полігони Львівської області, це свідчить про те, що проблема з вивезенням відходів - питання не політичне, а лише господарське.

Зазначимо, що на Львівщині уперше почали зважувати ПТВ, що вивозять з міста Львова.

"На сьогодні працюють відповідні ваги і в найближчий час матимемо можливість бачити точну картину того, скільки відходів продукує місто Львів та скільки реально вивозитимуть за межі області, щоб здійснювати відповідний контроль, - зазначив Назарій Романчук. - Станом на 5 липня видно, що ті об'єми, які зазначаються Львівською міською радою не відповідають дійсності".

Нагадаємо, очистити Львів від сміття обіцяють до середини місяця.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів