Люди Садового на Львівщині відмовились від його сміття

У Миколаївській міськраді тривають сміттєві дискусії, сесію перенесено

Depo.
19 червня 2017 15:10
ФОТО: depo.ua
Люди Садового на Львівщині відмовились від його сміття

У Миколаївській (Львівська область) міській раді вирішували питання про львівське сміття. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив керівник фракції ВО "Свобода" у Миколаївській міській раді Михайло Галущак, пише Depo.Львів.

Він уточнив, що "прямо зараз у Миколаївській міській раді, знову за спиною громади Миколаєва і всупереч рішенням громадським слухань - голосуватимуть питання про львівське сміття".

Депутат наголошує, що проекти рішення роздали за 5 хв до сесії.

Як уточнив Михайло Галущакв коментарях до допису, рішення під час сесії не ухвалене – не вистачило одного голосу.

"13 - "за", а треба було - 14. Сесію скликають у середу на 10:00 у міській раді. Очевидно, будуть просувати це саме", - написав Галущак.

За даними джерел Depo.Львів, депутати від "Самопомочі" не голосували за те, щоб львівське сміття приймали у Миколаєві.

Нагадаємо, депутати Миколаївської міської ради уже визнавали рішення міської ради щодо прийому сміття зі Львова нечинним.

Тоді також навіть депутати від "Самопомочі" не голосували за те, щоб Миколаїв приймав сміття зі Львова.

"На 26-ій позачерговій сесії 7-го скликання Миколаївської міської ради депутати проголосували за скасування рішення виконкому про прийом сміття зі Львова на полігони району. "За" проголосували 16 депутатів із 22 присутніх", - повідомляв раніше Михайло Галущак.

Раніше жителі Миколаєва на громадських слуханнях проголосували за розірвання угоди, яка була підписана міським головою Андрієм Щебелем про прийом Миколаєвом щоденно 120 тонн львівського сміття.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів