У Садового "наїхали" на Ляшка

Головний "радикал" самовільно встановив сцену і піарився на річниці Франка

Львівська міська рада звертається до МВС з проханням припинити безчинства, які відбуваються на площі біля пам'ятника Іванові Франкові, напроти Львівського національного університету імені Івана Франка. Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі ЛМР.

Встановлену сцену для виступу "радикала" Ляшка у міській раді Львова назвали "безчинством". "Без жодних погоджень від Львівської міської ради та Львівського національного університету імені Івана Франка встановили сцену, колонки та інше технічне обладнання", - йдеться у повідомленні.

Львівська міська рада нагадує, що є визначена процедура отримання дозволу на проведення масового заходу на площі біля пам'ятника Іванові Франкову.

Відтак, необхідно отримати дозвіл від ЛНУ імені Івана Франка, а також від міської ради Львова.

"В день народження Івана Франка проведення без жодного дозволу заходів на площі навпроти університету - це знущання над пам'яттю нашого Генія", - переконують у міськраді Львова.

Відтак, Львівська міська рада вимагає у правоохоронних органів терміново вжити усіх необхідних заходів.

Нагадаємо, біля пам'ятника Франка виступав лідер Радикальної партії України Олег Ляшко. Він поклав квіти до монумента Франку й виступив із критикою діяльності президента України Петра Порошенка.

Більше новин про відзначення річниці Каменяра читайте на Depo.Львів

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook