Львівський суд дозволив суддям їздити п'яними за кермом

Таке рішення прийняв Личаківський районний суд
Depo.
10 березня 2016 17:30
ФОТО: depo.ua
Львівський суд дозволив суддям їздити п
Львівський суд дозволив суддям їздити п'яними за кермом

Львівська поліція не змогла довести, що голова Пустомитівського райсуду був п'яним за кермом, про це пише Depo.Львів з посиланням на Захід.нет

Суддя сидів за кермом, був нетверезий, але не їхав. Справу голови Пустомитівського районного суду закрили, а його вини не довели. 

Нагадаємо, 7 грудня поліція склала протокол на суддю за керування автомобілем у нетверезому стані. За словами поліцейських, вони звернули увагу на автівку, коли вона була припаркована на "зебрі" на вулиці Личаківській.

Коли ж патруль рушив до машини, вона від'їхала на кілька метрів вперед. На місці водія сидів чоловік, який довго шукав документи та зізнався інспекторам, що вживав алкоголь. Те ж саме підтвердила і експертиза. На чоловіка, який виявився головою Пустомитівського районного суду Володимиром Мусієвським, склали протокол. Свою ж провину він одразу заперечив, мовляв, нікуди не їхав.

Не переконали свідчення патрульних і суддю Личаківського району, яка розглядала цю справу. Адже на відео, яке надала поліція, не видно, як авто рушає з місця. Суддя Галина Шеремета, яка розглядала справу, зазначила, що кілька разів переглянула відео і дійшла висновку, що машина стоїть на місці.

В приватній розмові з журналістами поліцейський, який складав протокол на порушника, сказав, що увімкнув камеру лише, коли вийшов з машини.

Також у суду та захисту були претензії до складеного протоколу. Їм забракло свідчень очевидців та іншого документу, який би стосувався порушення правил зупинки.

Сторона захисту надала також відео з вуличної камери спостереження, однак запис починається лише з моменту приходу поліцейських. Відповідно, машина на відео стояла нерухомо. На запитання журналіста, чому не надали запису з моменту, коли суддя та його знайомий сіли в машину, адвокат Мусієвського чіткої відповіді не дала.

"Я думаю, що всі докази повинні подаватися і оцінюватися в сукупності. Працівники поліції мають діяти в рамках закону і в межах повноважень, і в процедурі, а не створювати ажіотаж відносно особи правопорушника, тим самим прикриваючи свої незаконні дії", – відповіла адвокат.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів