Львівський національний університет імені Івана Франка продовжив карантин до 31 жовтня

Проведення занять в аудиторіях буде організовано для окремих академічних груп з дотриманням усіх санітарних заходів та обмежень

Львівський національний університет імен…

Відповідно до Наказу Ректора № О-65 від 31 серпня 2020 року на виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 760 від 26 серпня 2020 року "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" режим карантину у Львівському національному університеті імені Івана Франка продовжено до 31 жовтня 2020 року. Про це інформує прес-служба Університету, пише Depo.Львів.

З наказом Ректора можна ознайомитися за посиланням.

Освітній процес в Університеті буде організовано відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України № 50 від 22 серпня 2020 р. "Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)", наказу Ректора "Про початок 2020/2021 навчального року" № О-62 від 27 серпня 2020 року та наказу Ректора "Про організацію протиепідемічних заходів у Львівському національному університеті імені Івана Франка на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)" № О-63 від 27 серпня 2020 року.

Лекційні заняття відбуватимуться у дистанційному режимі, а практичні, семінарські та лабораторні заняття – в очному форматі з урахуванням протиепідемічних заходів та залежно від карантинного зонування.

Проведення занять в аудиторіях буде організовано для окремих академічних груп з дотриманням усіх санітарних заходів та обмежень.

"Закликаємо Вас ретельно стежити за своїм здоров’ям, дотримуватися вимог щодо маскового режиму та соціального дистанціювання. Будьте здоровими!", - йдеться у повідомленні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"