ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львівський губернатор розкритикував ДФС

Олег Синютка каже, що Фіскальна служба саботує ініціативу Президента України
Depo.
1 жовтня 2015 10:28
ФОТО: depo.ua

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка проінспектував стан ремонтних робіт, які тривають на дорозі державного значення Львів-Радехів-Луцьк. Ремонт цієї автодороги розпочався завдяки коштам, що надійдуть від перевиконання щомісячних планових митних надходжень, які зібрано на території Львівської області. Про це пише Depo.Львів.

"Сьогодні за рахунок цих коштів ми ремонтуємо дві дороги: Сколе - Славське та Львів - Радехів - Луцьк, де ми, до речі, відремонтували уже 11 кілометрів шляху", - повідомив Синютка.

Він додав, що обсяг робіт виконано орієнтовно на понад 30 мільйонів гривень.
Загальна вартість ремонту дороги Львів-Луцьк становить майже 190 мільйонів гривень.

"Роботи тривали згідно із планом, проте надійшла неприємна звістка з ДФС України щодо збільшення планових обсягів митних надходжень для Львівщини. А це означає, що у такий спосіб фіскальна служба хоче позбавити Львівщину коштів, які ми планували скерувати на ремонт доріг", - впевнений Синютка.

За словами голови Львівської ОДА, очікується, що у вересні перевиконання щомісячних планових митних надходжень становитиме 110-120 млн грн. Відповідно, до обласного бюджету на ремонт доріг мало надійти 55-60 млн грн.

"Вважаю, що вимога ДФС водночас є саботажем ініціатив Президента України і шахрайством по відношенню до підприємців, котрі збільшили обсяги митних сплат для того, щоб отримати добрі дороги", - додав Олег Синютка.

Голова ОДА додав, що уже звернувся до міністра фінансів України та до голови парламентського комітету з питань податкової і митної політики.

"Сподіваюся, що це неподобство, яке планує зробити ДФС України, зупинять посадові особи держави", - каже він.

Нагадаємо, що Президент України підписав Закон, згідно із яким ремонт доріг державного значення у чотирьох областях України здійснюватиметься за рахунок 50% коштів, які надійшли від перевиконання загального обсягу митних платежів.
Експеримент, окрім Львівської, запроваджено у Волинській, Чернівецькій та Одеській областях.

На Львівщині за рахунок цих коштів заплановано відремонтувати три автодороги: Львів - Радехів - Луцьк (Н-17), ділянки Львів - Сколе автомобільної дороги загального користування державного значення Київ - Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) (М-06) та автомобільної дороги загального користування державного значення Сколе - Славське (Т-14-24).

Більше новин про ремонти доріг на Львівщині читайте на Depo.Львів.