Львівський губернатор подав у відставку

Олег Синютка залишив посаду голови Львівської ОДА

Львівський губернатор подав у відставку…

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка подав у відставку.

Про це він повідомив на апаратній нараді, повідомляє Depo.Львів.

Він попросив юридичний департамент подивитись, як це рішення оформити документально.

"Я хочу подякувати перш за все мешканцям Львівщини, адже вони проявили себе як справжні патріоти, як люди державницького мислення, як зріле громадянське суспільство.  Думаю, що результат на Львівщині – це результат системної, чотирирічної, професійної роботи багатьох людей, в тому числі тих людей, які зібралися в цьому зал", - сказав Стнютка.

Він додав, що хоче  подякувати усім заступникам голови Львівської облдержадміністрації, директорам департаментів, начальникам управлінь, голові та заступникам Львівської обласної ради та усьому депутатському корпусу.

"Злагоджена робота була запорукою успіху Львівщини в багатьох починаннях. Подяка правоохоронним органам, адже їх робота була зорієнтована на користь держави та громадян. Хочу подякувати команді однодумців, які щотижня збиралися в цій залі, де вирішували складні проблеми, що давали можливість нашій області зростати і бути помітною в Україні", - сказав голова ОДА.

Він додав, що його команда працювала і працює для людей і відповідаємо край і за тих людей, які повірили їй повірили в те, що вона  робить

"Львівщина завжди була орієнтиром руху України, ми зараз достойно продемонстрували і достойно несемо прапор України до Євросоюзу та НАТО. Ми захистили той вибір, який сьогодні визначений в конституції України і ми повинні об’єднати людей навколо цього вибору та майбутньої нашої праці. Я залишаю посаду голови облдержадміністрації, але я залишаюся з Львівщиною, залишаюся зі Львовом, з нашими людьми, чию підтримку ми маємо сьогодні і в цьому ми переконалися під час виборів", - сказав Синютка.

За його словами не можна зупиняти ті добрі справи, які розпочатікомандою, адже тут і стадіони, і амбулаторії , і садочки. "Зараз головне не втратити Україну. Я на сто відсотків переконаний, що все буде Україна", - сказав він.

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин подякував Синютці за роботу.

Cинютка займав посаду з 27 грудня 2015 року.

Нагадаємо, Порошенко перемагає на виборах Президента на Львівщині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"