Синютка запропонував Садовому віддати йому управління побутовими відходами Львова

Львівська обладміністрація просить Садового віддати "сміттєві" повноваження

Як повідомляє Depo.Львів, Львівська обладміністрація просить мера Львова Андрія Садового віддати "сміттєві" повноваження. Голова обладміністрації Олег Синютка направив звернення Львівській міській раді .

Він просить міського голову передати йому повноваження із вивозу сміття. Синютка наголосив, що обладміністрація бере на себе зобов'язання протягом 20 днів вивезти сміття зі Львова. Також Синютка просить садового передбачити субвенцію з міського бюджету обласному бюджету у розмірі 300 млн гривень на рік. Синютка зазначив, що такі делеговані повноваження обладміністрація готова виконувати на постійній основі.

Раніше у Садового облаштували сміттєзвалище біля дитячого майданчика.

Також Львів Садового зустрічав туристів на Великдень сміттям і смородом.

На Львівщині регулярно протестують проти сміття Садового. У самому Львові через сміття загорівся ринок. Львів тоне у смітті Садового. На дорогах Львівщини вимагають встановити відеокамери, щоб вберегтися від сміття. Навіть Мер Борислава відмовив Садовому в його брудному проханні.

Тим часом правоохоронці розслідують привласнення коштів, які виділялись на компенсацію вивезення ТПВ зі Львова. У Львівській обладміністрації підозрюють, що внутрішні сили у Львівській міськраді зацікавлені, щоб сміття зі Львова не вивозилось.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів