Львівський боксер Плотніков їде до Нової Зеландії побороти австралійця

Вже наступної суботи він зустрінеться у поєдинку з Джеффом Хорном

Як повідомляє Depo.Львів із посиланням на galsports.com, вже сьогодні, 24 липня, Інтерконтинентальний чемпіон за версією IMF у напівсередній вазі Віктор Плотніков з командою вирушить до Нової зеландії. Протягом тижня він готуватиметься до бою із австралійцем Джеффом Хорном на прізвисько "шершень".

"Сьогодні ми разом із моєю командою вилітаємо до Нової Зеландії, у нас буде кілька днів на акліматизацію. Сподіваюся, особливих проблем з цим не буде. Весь мій тренувальний процес пройшов у Львові під керівництвом Миколи Жулинського. Провів гарні спаринг-сесії. Далі продовжимо готуватися на місці. Я переглянув відео Хорна - суперник молодий, агресивний, атакуючий. Тим не менше, я налаштований на перемогу", - каже Віктор Плотніков.

Поєдинок відбудеться у наступну суботу Інверкаргіллі (Нова Зеландія) на Stadium Southland. На кону поєдинка - титули WBA Pan African, ПАБК, WBO Oriental у напівсередній вазі, якими володіє Хорн, а також титул Інтерконтинентального чемпіона за версією IBF у напівсередній вазі, що належить Плотнікову.

Більше спортивних новин читайте на Depo.Львів

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів