Львівські депутати виділили громадськості більше мільйона гривень

При умові співфінансування 30% вартості проекту організації можуть залучити від 5 до 25 тисяч з обласного бюджету
Depo.
2 березня 2016 19:38
ФОТО: depo.ua

Дитячі та молодіжні громадські організації можуть подавати конкурсні заявки на підтримку своєї діяльності в рамках обласної програми "Молодь Львівщини". Сьогодні під час пленарного засідання депутати Львівської облради затвердили програму та передбачили бюджет – майже 1,2 млн грн. Про це пише Depo.Львів.

Програма "Молодь Львівщини" нова для області. Її реалізовуватимуть до 2020 року у двох напрямах. Перший – фінансування різноманітних молодіжних заходів (як-от фестиваль "Зашків", підтримка шкільного та студентського турніру з КВК, розвиток неформальної освіти тощо).

"Це великі сталі заходи, які стали традицією для нашої області та спрямовані на різні напрямки: військово-патріотичне, культурне та релігійне виховання, промоцію здорового та безпечного способу життя, – розповідає депутат Юрій Огоновський. – Окрім цього, нам вдалося ще 590 тисяч передбачити на розподіл на конкурсній основі – це шанс для молодіжних організацій втілити щось цікаве, розвинути власну ініціативу".

Участь у конкурсі можуть брати громадські організації, які зареєстровані у Львівській області, працюють понад 2 роки і мають статус неприбутковості.

При умові співфінансування 30% вартості проекту організації можуть залучити від 5 до 25 тисяч з обласного бюджету.

Заявки учасників оцінюватиме конкурсна рада, у складі якої будуть працівники ЛОДА, відомі журналісти, громадські та політичні діячі, серед яких перший заступник голови ЛОР Парасковія Дворянин.

Нагадуємо, громадські організації Львівщини можуть також брати участь у Регіональній програмі сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2014–2018 роки у 2016 році. На її реалізацію передбачено 200 тис грн.

Заявки на програми потрібно подати до 8 березня у департамент внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА, що на вул. Винниченка, 18, 403 кабінет.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів