ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львівська міськрада готова сприяти внутрішньо переміщеним особам

Відбулася зустріч внутрішньо переміщених осіб з в.о. начальника управління економіки ЛМР Вікторією Довжик
Depo.
30 липня 2015 11:48
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, темою зустрічі була стратегія розвитку бізнес-середовища Львова у розрізі можливостей переселенців зі сходу країни.

Керівник Західноукраїнського представництва Міжнародного фонду "Відродження" Оксана Дащаківська, яка також була на зустрічі відзначила, що для того, щоб провадити бізнес у Львові, потрібно добре розуміти місцевий контекст, громаду, яка тут мешкає і її цінності та напрям. "Тому участь та підтримка місцевої влади дуже важлива, вона може дати відповіді щодо стратегії м. Львова. Нам важливо, щоб кожен проект був успішним, для цього будемо підбирати необхідні інструменти", - наголосила вона.

За словами в.о. начальника управління економіки Львівської міської ради Вікторії Довжик, влада міста не стоїть осторонь допомоги внутрішньо переміщеним особам, адже бачить у них потенціал та користь для розвитку економіки міста.

"Економіка Львова є достатньо диверсифікованою. І це добре. Це наша сила. Ми гнучкі до змін. Адже у кожній сфері бізнесу у нас є підприємства", - зазначила Довжик.

Серед можливостей, які пропонує місто - галузеві кластери для підприємців, з метою обговорення питань та пропозицій щодо розвитку бізнесу. Досвід показує, що саме робота у галузевих групах приносить найбільшу ефективність.