ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львівщина та Закарпаття домовилися про співпрацю у галузі туризму

Сторони обіцяють розвивати інфраструктуру гірськолижних курортів
Depo.
29 вересня 2015 17:45
ФОТО: depo.ua

Львівщина презентувала туристично-рекреаційну привабливість регіону на ХІV Міжнародній туристичній виставці-ярмаркові "Тур'євроцентр - Закарпаття 2015". Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

За результатами цього заходу між департаментом міжнародного співробітництва і туризму Львівської ОДА та управлінням туризму і курортів Закарпатської облдержадміністрації досягнуто ряду домовленостей.

"Зокрема, ми домовилися про підписання угоди щодо співробітництва та розвитку туристичних можливостей між нашими регіонами", - розповів директор департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської ОДА Лев Захарчишин.

Також досягнуто домовленостей про обмін і розміщення туристичних банерів на Львівщині та Закарпатті, про формування туристичного потенціалу областей Західного регіону й про розвиток туристичної інфраструктури і гірськолижних курортів Тисовець- Славське-Боржава.

Окрім Львівщини туристичні можливості на виставці представили провідні експерти з питань туризму, представники туристичного бізнесу, керівники інвестиційних проектів, регіональних закладів відпочинку та оздоровлення, власники об'єктів сільського зеленого туризму Сумської, Волинської, Херсонської, Тернопільської, Київської, Рівненської та Закарпатської областей.

Більше новин про співпрацю областей читайте на Depo.Львів.